ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2576  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


برگزاری مراسمی با هدف ترویج شعائر اسلامی و تبیین فرهنگ و مدیریت جهادی به مناسبت بزرگداشت ایام ا... دهه مبارک فجر

برگزاری مراسمی با هدف ترویج شعائر اسلامی و تبیین فرهنگ و مدیریت جهادی  به مناسبت بزرگداشت ایام ا... دهه مبارک فجر

در مورخه 93/11/21 مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا کاشی  نماینده محترم ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران ، سرپرست محترم اداره کل امور عشایر استان جناب آقای مهندس بهادری، معاون محترم رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندو آب  ،روسای محترم شهرستان و جمعی از عشایر منطقه شیرین آب تلخاب و دلیکداش  برگزار گردید

مراسم با تلاوت آیاتی از قران کریم شروع شد. در این مراسم ابتدا حاج آقا کاشی  ضمن تبریک ایا م ا... دهه مبارک فجر با اشاره به نقش برجسته عشایر در دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشتند  با توجه به اینکه  دشمنان در این برهه  زمانی می خواهند از راههای مختلف به ویژه تضعیف باورهای فرهنگی و اعتقادی گام بردارند و فکر و ذهن جوانان مارا مسموم نمایند  و با ایجاد تفرقه و کدورت در بین اقوام و طوایف مختلف  ،  جامعه ما را از پیشرفت و توسعه بازدارند  لذا بایستی تمام آحاد جامعه با هوشیاری و آگاهی از تمام دسیسه های دشمنان با حفظ وحدت رویه و اتحاد و همبستگی   معاندین و معارضین اسلام و مسلمین را در اهداف شوم خود ناکام بگذارند. ایشان در ادامه با اشاره به ظرفیت ها  و پتانسیل های موجود در جامعه عشایری و نقش موثر آنان در عرصه تولیدات دامی و صنایع دستی افزود عشایر توانمند و زحمت کش کشور با تلاش شبانه روزی وبا امکانات  کمی که دارند سهم بسزایی را در چرخه اقتصادی و رسیدن به خودکفایی ملی ایفا می نمایند.

پس از ایشان آقای دیانتی مدیر محترم جهاد کشاورزی  در خصوص برنامه های جهاد کشاورزی در عرصه تولیدات کشاورزی و... مطالبی را تبیین نمودند

در ادامه  مراسم از 4 نفر از خانواده معظم شهداء و ایثارگران و عشایرتحصیلکرده ، توانمند و نمونه منطقه  با اهداء لوح و هدیه ای به رسم یادبود تجلیل گردید . 

در پایان مراسم حاج آقا کاشی دو سوال  در خصوص انقلاب اسلامی مطرح و  به قید قرعه از بین پاسخ های صحیح ، به چند  نفر از عشایر هدیه ای اهدا گردید .

 کد خبر:  1537927
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat