ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2506  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


جلسه بررسی مشکلات مناطق عشایری با رویکرد سایر دستگاهای اجرایی استان برگزار گردید

جلسه بررسی مشکلات مناطق عشایری با رویکرد سایر دستگاهای اجرایی استان  برگزار گردید

 این جلسه در ساعت 10 صبح مورخه  94/6/30  با حضور مدیر کل امور عشایر استان جناب آقای مهندس زینال زاده ، معاون عمران و توسعه ، نمایندگان دستگاههای اجرایی استان و کارشناسان ذیربط درمحل سالن جلسات  اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا اقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر ضمن خوش آمد گویی وتشکر از حضور شرکت کنندگان در جلسه،ضمن ارائه گزارشی اجمالی از وضعیت جامعه عشار استان ، به اهمیت وظایف سایر دستگاهها درامر خدمات رسانی به عشایر استان پرداختند و اهتمام به آن را در تحقق برنامه های چشم انداز توسعه تشریح کردند .ایشان مدیریت واحد و منسجم را در تامین حداقل خدمات به عشایر استان را ضروری دانسته وحضور همه دستگاههای اجرایی مرتبط را برای جبران کاستی ها متناسب با سهم اعتبارات و نسبت جمعیتی عشایر خواستار شدند.

در ادامه  کارشناس مسئول هماهنگی سایر دستگاهها  ،  گزارشی را  در خصوص آمار واقدامات انجام گرفته در مناطق عشایری توسط سایر دستگاهها در قالب آیین نامه ساماندهی عشایر ارائه ومشکلات مربوط به برنامه ریزی از دیدگاه اداره کل را اعلام و از دستگاهای پیشرو در ارائه عملکرد قدردانی نمودند.

سپس نمایندگان سایر دستگاههای اجرایی دیدگاههای خود را به فراخور وظیفه مندی دستگاه در قالب مطالبی  چون اهمیت گردشگری باتوجه به پتانسیل های موجود در جامعه عشایری،آموزشهای زیست محیطی و تشکیل کارگروههای زیست محیطی در مناطق عشایری، اهمیت و ضرورت نهادینه سازی مقوله آموزش و پرورش در جامعه عشایری ، تسهیل در امر تردد در کوچ عشایر، سوخت رسانی به تمام مناطق عشایری، برگزاری انواع جشنواره ها ومسابقات ورزشی، ترویج وترغیب عشایر جهت استفاده از انرژی های نو، تاثیر  عشایر در بخشهای مختلف کشاورزی ، دامپروری ، صنایع دستی و .... ، ملحوظ نمودن  جامعه عشایری در برنامه ریزی کلان استان ، بر نامه ریزی منسجم و مدون جهت ایجاد امکانات و طرحهای توسعه در مناطق عشایری و... عنوان  نمودند.

 

 کد خبر:  1541903
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat