ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2493  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


مسابقه انس با قرآن درسومین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر برگزار گردید

مسابقه انس با قرآن درسومین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر برگزار گردید

 

درسومین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر ، مسابقه انس با قرآن کریم درآبادی عشایری گل سلیمان آباد شهرستان میاندوآب با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ساجدی نژاد نماینده محترم ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ، آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان ،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب ، رئیس اداره امور عشایر شهرستان و روسای ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری ، دامپزشکی و سایر واحدهای تابعه سازمان جهاد کشاورزی و مسئولین شهرستانی و بیش از 200 نفر از اهالی منطقه و با شرکت کنندگانی از عشایر قشلاقات باروق –  چالخاماز و گل سلیمان آباد برگزار گردید .
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه با بیان اینکه قرآن وحی نامه اعجازآمیز الهی است ، افزودند: این کتاب معتبرترین متن دینی نزد مسلمانان است و تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی مسلمانان است و برگزاری این مراسم و برنامه ها جهت یادآوری مجاهدت ها و رشادت های بنیانگذار جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار کشور است.
ایشان با اشاره به بیان تاریخی امام خمینی(ره) که عشایر را ذخایر مملکت نامیده است افزود: بیشتر دستاوردهای انقلاب اسلامی به دست عشایر و روستاییان محقق شده است و این افراد در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسزایی را ایفا نمودند و با تقدیم هزاران شهید از کیان اسلامی دفاع کردند.
سپس آقای مهندس زینال زاده ، مدیر کل امور عشایر استان ضمن تبریک و گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر در خصوص اهمیت و جایگاه آموزه های دینی و معنوی توضیحاتی را ارائه نمودند ایشان در ادامه در خصوص اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و بیمه دام عشایر مطالبی را عنوان نمودند و خواستار عضویت عشایر در بیمه های مذکور جهت بهره مندی از مزایای موجود را شدند.
در ادامه مراسم  از قاریان برجسته قرآن با اهداء هدیه ای به رسم یادبود تجلیل گردید.
گفتنی است در این مراسم  ضمن تجلیل از نمونه های عشایر و تولیدکنندگان برتر عشایری ، سوالاتی در خصوص دهه فجر و جایگاه عشایر از منظر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، توسط مدیر کل امور عشایر استان مطرح و به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود تقدیم گردید.
 کد خبر:  1544532
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat