ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2866  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


مراسم جشن انقلاب و تجلیل از عشایر نمونه قشلاق آغبلاق ولدیان شهرستان خوی

مراسم جشن انقلاب و تجلیل از عشایر نمونه قشلاق آغبلاق ولدیان شهرستان خوی

 

در مورخه 94/11/20 با حضور مدیر کل محترم  امور عشایر استان و مسئولین شهرستان در محل مسجد قشلاق آغبلاق ولدیان شهرستان خوی مراسم جشن انقلاب و تجلیل از عشایر نمونه برگزار کرديد.
در ابتدای این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد ، آقاي عبادي به نمایندگی از اهالی قشلاق ولدیان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین به بخشی از مشکلات عشایر در خصوص مراتع ییلاقی عشایر آغبلاق ولديان اشاره و خواستار ارائه راه حل از سوی مسئولین شدند .
ابتدا رئیس اداره امور عشاير شهرستان گزارش مختصری از وضعيت عشایرمنطقه ارائه نمودند در ادامه بخشدار محترم ایواوغلی گزارشی از اقدامات انجام يافته توسط دولت در منطقه را ارائه نمودند.
سخنران بعدی جلسه آقای مهندس زینال زاده مدیر کل محترم امور عشایر استان بودند که ضمن تشكراز برگذار کنندگان جلسه در خصوص عظمت انقلاب اسلامی و نقش مردم و عشایر در پیروزی آن سخنان مبسوطي ارائه نمودند ، ايشان در خصوص اقدامات دولت جمهوری اسلامی در خصوص بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و صندوق خرد زنان وحمايت   از بانوان توسط دولت و تلاش در جهت ارتقاء سطح اقتصادي و سواد بانوان توضيحاتي ارائه نمودند .
آقاي مهندس زينال زاده در خصوص مشكل ييلاق عشاير آغبلاغ ولديان دسنور پيگيري موضوع را به رئيس اداره شهرستان اعلام نمودند و مقرر گرديد روساي ادارات منابع طبيعي و امور عشاير و بخشدار محترم ايواوغلي پيگر موضوع باشند.
در ادامه حاضرين در جلسه از کلاس آموزش خیاطی بانوان که با هماهنگی اداره كل امور عشاير استان و اداره کل فنی و حرفه ای استان در قشلاق آغبلاق ولدیان در حال برگزاري بود بازدید به عمل آوردند.
در پایان جلسه از عشایر نمونه قشلاق آغبلاغ ولديان با اهداء هدایائی تجلیل به عمل آمد.


کد خبر:  1544672
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat