ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2984  تعداد امتیازدهی:  3   (Article Rating 


مسئول جدید حراست اداره کل امور عشایر استان معرفی شد

مسئول جدید حراست اداره کل امور عشایر استان معرفی شد

جلسه تودیع آقای علی  بهادری سرپرست قبلی حراست اداره کل امور عشایر و معارفه آقای علی سمساری بعنوان مسئول حراست جدید اداره کل امور عشایر استان با حضور حاج آقا عیدی زاده مدیر حراست سازمان امور عشایر ایران ، حاج آقا رحیمی مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیر کل امور عشایر استان آقای مهندس زینال زاده و روسای ادارات ستادی اداره کل امور عشایر استان در ساعت 9 صبح مورخه 95/01/26 در اتاق جلسات اداره کل برگزار گردید.
جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز ، سپس آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر و تبریک حلول ماه رجب و فیوضات این ماه مبارک مطالبی را بیان نمودند ایشان با اشاره به نقش حساس و کارآمد حراست به عنوان نیرویی موثر در ایجاد نشاط و صمیمت در بین کارکنان ابراز داشتند فردی که مسئولیت حراست را قبول میکند بایستی تمام تلاش خود را در ارتقائ سلامت اداری و روحیه جمع پذیری و نشاط گروهی به کار گیرد مدیر کل امور عشایر استان افزودند : نظام جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی و زیر نظر ولی فقیه عادل اداره می شود پس بایستی همه کارگزاران و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بالاخص حراست نمونه و الگوی یک مسلمان کامل باشد که خیر و صلاح جامعه و مجموعه را به همه امور ترجیح دهد . ایشان در ادامه ضمن اشاره بر اهم فعالیت های اداره کل امور عشایر استان افزودند : بحمدالله مجموعه اداره کل امور عشایر استان به قشری خدمات رسانی می کند که مصداق عینی اقتصاد مقاومتی و منشاء و ماخذ تولید محصولات ارگانیک و سالم در جامعه می باشند و همیشه با کمترین ادعا و امکانات بیشترین بازدهی را در عرصه تولیدات دامی و صنایع دستی و ... در جامعه عهده دار بوده اند و این وظیفه تک تک ماست که نهایت سعی و کوشش خود را در راستای ایجاد امکانات بهینه و مطلوب جهت برخورداری جامعه هدف از امکانات و منابع دولتی به کار گیریم تا انشاا... عشایر عزیز به سطح رفاه مناسبی در مقایسه با سایر جوامع ( روستای و شهری) برسند .
ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات شایسته آقای مهندس علی بهادری درمدت تصدی  مسئولیت حراست و از آقای مهندس علی سمساری به خاطر قبول مسئولیت جدید تقدیر و تشکر نمودند و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند .
در ادامه حاج آقا عیدی زاده ضمن آرزوی توفیق روزافزون به تمام خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) " دو چیز است که مردم ارزش آن را نمیدانند یا کمتر میدانند 1- امنیت 2- سلامت " اظهار داشتند:  مصداق امنیت وجود عشایر در مرزهاست و عشایر  در مرزها بدون هیچ توقعی پیشقدم هستند ، مسئله بعدی بحث سلامت است . سلامت نعمت بزرگی است که در این راستا نیز عشایر با تولید مواد سالم پروتئینی و انواع فراورده های دامی سهم بزرگی را در سلامت و امنیت غذایی جامعه بر عهده دارند .
آقای عیدی زاده در ادامه با اشاره به خطبه 53 امام علی (ع) در نهج البلاغه خطاب به مالک اشتر در خصوص گزینش افراد برای کارکردن " برای خود ماموری صالح ، پاکدامن و تیز بین انتخاب کن که چشم و گوش و زبان تو باشد و ... " افزودند : تمام خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بایستی در انتقال اخبار و اطلاعات دقیق و صادق باشند .
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه حراست حافظ آبروی افراد است بیان داشتند پیامبر اکرم (ص) در خانه خدا نشسته بود و میگفت خدایا این خانه تو چه عظمتی دارد که وحی از طرف جبرئیل نازل شد " مردم و انسان حرمتش بیشتر از خانه خدا می باشد"  که  این خود  مبین احترام و ارزش والای انسان به عنوان خلیفه ا.. در زمین می باشد .
مدیر حراست سازمان امور عشایر ایران در ادامه بااشاره به برخی از صفات و خصوصیات نیروهای حراستی با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) در خصوص افراد خداترس افزودند : امام علی (ع )  می فرمایند :" در انجام کارهای خود از افراد خدا ترس مشورت بگیر چون اینها همیشه خدا را در نظر می گیرند " و نیروی حراست به عنوان یکی از نیروهای موثر در معرفی افراد و به عنوان بازوی پرتوانمدیر بایستی این خصوصیت ویژه را حتماً داشته باشد تا حقی از کسی ضایع نگردد . ایشان ادامه دادند نیروی حراست بایستی  فردی  فروتن ، حق محور و تحلیل گر بوده و دارای قدرت شناخت کافی از مجموعه باشد تا بتواند مشکلات مجموعه را شناسایی و با مد نظر قرار دادن جنبه های مختلف موضوع راهکارهای مناسب را ارائه نماید.
پس از ایشان آقای رحیمی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات آقای بهادری در مدت تصدی سرپرستی حراست اداره کل امور عشایر استان ، مجموعه حراست را به نهاد بهداشتی تشبیه کردند و بیان  داشتند همانطور که در نهادهای بهداشتی ، پیشگیری از اهمیت بالایی برخوردار است در حراست هم موضوع بدان گونه است و مراجع ذیصلاح خط مش و چارچوب با رویکرد پیشگیرانه تدوین کردند  ولی زماتی که از بحث پیشگیری گذشته باشیم بحث درمان مطرح می گردد .
ایشان در ادامه بیان داشتند از آنجائیکه حراست مشاور امین مدیر و مجموعه است پس بایستی آسیب شناسی ، بررسی و تصمیم سازی کرده و با اشرافیت و تعامل که در مجموعه دارد با تمام ارکان مجموعه ارتباط مفید و موثر برقرار نماید و با تجزیه و تحلیل و با هدف سالم سازی محیط  و پیشبرد اهداف نظام و با هماهنگی مدیر پس از بررسی صحت و سقم موضوع ، تصمیم گیری نهایی با هماهنگی مدیر صورت پذیرد تا انشاا...  مجموعه ای سالم توام با آرامش و عملکرد مطلوب به وجود بیاید .

 

 در ادامه جلسه از زحمات ارزنده آقای علی بهادری در مدت تصدی  سرپرست حراست اداره کل امور عشایر استان با اهداء لوح و هدیه ای به رسم یادبود تجلیل و قدردانی گردید و حکم انتصاب آقای علی سمساری به عنوان مسئول حراست اداره کل امور عشایر استان تقدیم و برای ایشان آرزوی توفیق گردید . جلسه با صلوات حاضرین خاتمه یافت. 
 

 
 
 
 
 


کد خبر:  1545558
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat