ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2488  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


جلسه هماهنگی بسیج قشر عشایر برگزار شد

جلسه هماهنگی بسیج قشر عشایر برگزار شد

 جلسه هماهنگی بسیج  قشر عشایر با حضور جناب سرهنگ گلستانی فرمانده محترم بسیج عشایر استان آذربایجان غربی ، اقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان ، سرکار خانم تاجفر مدیر کل امور خانواده و بانوان استانداری ، مسئولین و مدیران دستگاههای ذیربط در ساعت 10 صبح مورخه 95/2/7در محل اتاق جلسات اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید.

دراین جلسه ابتدا آقای  مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر مطالبی را در خصوص آخرین وضعیت جامعه عشایری در استان بیان نمودند و افزودند : جامعه عشایر استان با دارا بودن قریب به دو میلیون واحد دامی 25 در صد از پروتئین استان را تولید و به بازار مصرف عرضه می نماید ، ایشان با اشاره به بیماریهای شایع دام از جمله تب برفکی  اظهار داشتند با توجه به اینکه زندگی جامعه عشایری متکی به دام می باشد لذا بیماریها و تلفات دامی ناشی از آن  می تواند خطرات جبران ناپذیر اقتصادی را برای آنان رقم زند لذا لازم است اداره کل دامپزشکی استان مساعدت و همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورد تا انشاء ا... با آموزش و پیشگیری شیوع بیماری از خسارات دامی عشایر جلوگیری گردد.
سپس جناب سرهنگ گلستانی مسئول سازمان بسیج عشایری استان آذربایجان غربی در خصوص برنامه های روز قشر بسیج عشایری در مورخه 95/2/29 توضیحاتی مبسوط  بیان نمودند و میزان مشارکت دستگاههای مرتبط را به تفکیک اعلام و خواستار همکاری هر چه بیشتر در این خصوص گردیدند.
در ادامه جلسه هریک از نمایندگان سازمانها و ادارات مختلف در جلسه با ایراد مطالبی به بیان نظرات ، دیدگاهها و پیشنهادات خود در مورد همایش روز قشر بسیج عشایری پرداختند.
دراین جلسه در خصوص تمهیدات امکان برگزاری همایش  متناسب با روحیات عشایری ،حضور کلیه ادارات و سازمانهای عضو در کمیته برگزاری همایش باایجاد نمایشگاه یک روزه در محل همایش با هدف  معرفی دستاورد های خود ،ارائه گزارش اداره دامپزشکی با موضوع تب برفکی ، پوشش خبری و پخش تیزر و اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای مرکز استان و ... مطالبی تصویب گردید  .
جلسه با صلوات حاضرین خاتمه یافت. 
 
 


کد خبر:  1545831
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat