ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2604  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


بازديد مديركل محترم ديوان محاسبات استان از طرحهاي عمراني و ترويجي اداره كل امور عشاير استان

بازديد مديركل محترم ديوان محاسبات استان از طرحهاي عمراني و ترويجي اداره كل امور عشاير استان

 

روز يكشنه مورخه 95/2/26 مديركل محترم ديوان محاسبات استان به اتفاق مديركل امور عشاير استان به همراه هيات هایی از معاونین و کارشناسان اداره کل امور عشایر استان و اداره کل دیوان محاسبات همراه از پروژه هاي عمراني و ترويجي مناطق عشايري شمال استان بازديد به عمل آوردند و از نزديك در جريان نحوه اجرای پروژه ها و  هزينه كرد اعتبارت عمرااني اداره كل امور عشاير استان قرار گرفتند .
در اين بازديد ابتدا از طرحهاي عمراني اجرا شده در شهرستان سلماس بازديد به عمل آمد . در قشلاق گبرآباد از آبشخور دامي و بهسازی چشمه  ايجاد شده توسط اداره امور عشاير شهرستان در محل مراتع عشاير از مسير انتقال آب از چشمه تا آبشخور احداثي ضمن بازديد به صورت پياده در جريان چگونگي اجرا ونحوه استفاده از طرح مذكور توسط عشاير منطقه قرار گرفتند.
سپس در شهرستان پلدشت از شهرك ميلاد شهر كه توسط اداره كل امور عشاير استان جهت اسكان داوطلبانه عشاير احداث گرديده بازديد به عمل آمد در اين بازديد ضمن ديدار با عشاير اسكان يافته از نزديك در جريان مسائل و مشكلات عشاير قرار گرفتند و اهالي شهرك مذكور به بيان مشكلات با ادارات  ذيربط ازجمله بنياد مسكن ،منابع طبيعي و  جهاد كشاورزي (واگذاري امور اراضي) بانك زمين، منطقه آزاد ماكو و... پرداختند كه مديران كل محترم ديوان محاسبات و امور عشايرومديران شهرستاني نسبت به پيگري مسائلي كه در حيطه وظايف دستگاههاي مربوطه شان ميباشد توضيحاتي ارائه نمودند و در خصوص پيگري مشكلات از ساير ادارات راهنمايي هاي لازمه را انجام دادند در اين بازديد از كلاس آموزشي ترويجي  آشنايي با بيماري تب برفكي كه توسط اداره امور عشایر شهرستان و اداره امور تعاونيها و ترويج اداره كل در مجتمع آموزشي فرهنگي ميلاد شهر در حال برگزاري بود ضمن ديدار در جريان نحوه برگزاي كلاسهاي آموزشي و ترويجي قرار گرفتند و رئيس اداره دامپزشكي شهرستان پلدشت در خصوص اقدامات انجام گرفته در خصوص تب برفكي و مقابله و پيشگيري از بيماري فوق در شهرستان مربوطه توضيحاتي ارائه نمودند.  
در ادامه از منطقه بورالان شهرستان ماكو بازديد به عمل آمد وازچگونگي و نحوه آبرساني سيار كه يكي ديگر از وظايف ادره كل امور عشاير استان مي باشد قرار گرفتند و با عشاير منطقه مستقيما ديدار و در خصوص مسائل و مشكلات آبرساني صحبت نمودند.
 در خاتمه سفر از طرحهاي آبشخور دامي و آبرساني در ييلاقات ميانبتد شهرستان ماكو بازديد به عمل آمد.

  

 کد خبر:  1546072
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat