ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2540  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


جلسه شورای اداری اداره کل امور عشایر استان برگزار شد

جلسه شورای اداری اداره کل امور عشایر استان برگزار شد

 

جلسه شورای اداری با حضور مدیر کل امور عشایر استان و روسای ادارات ستادی و شهرستانی در مورخه 95/3/17 ساعت30/12 دردفتر مدیریت اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید.
 در این جلسه ابتدا آقای مهندس زینال زاده ضمن تبریک حلول ماه  پر خیر و برکت رمضان با اشاره بر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) " رمضان ماهى است كه ابتدایش رحمت است و میانه‏اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم " افزودند : رمضان ماه مهمانی و ضیافت الهی است و امید است که بتوانیم از فیوضات معنوی این ماه ارزشمند به نحو احسن برخوردار شویم .
مدیر کل امور عشایر استان ماه مبارک رمضان را فرصتی مناسب برای تعمیق و نهادینه سازی آموزه های دینی و معنوی عنوان کردند و افزودند ترویج امر به معروف و نهی از منکر ، رعایت الزامات دینی و شئونات اداری از جمله مواردی است که مجموعه همکاران بایستی در رعایت آن کوشا باشند و با مد نظر قرار دادن منشور اخلاقی و تعهد کاری همچنین منشور عفاف و حجاب سلامت اداری را ارتقاء و گسترش دهند .
ایشان در ادامه با اشاره بر صرفه جویی در هزینه های اداری افزودند : روسای ادارات ستادی و شهرستانی نهایت صرفه جویی را در هزینه های اداری بعمل آورند و در حفظ و نگهداری تجهیزات و اموال اداری بالاخص خودروهای اداری کوشا باشند و گزارش دوره ای از عملکرد خودروهای تحت اختیار را ماهانه به امور نقلیه این اداره کل ارسال نمایند.
آقای مهندس زینال زاده با اعلام تعهدات سواد آموزی این اداره کل در بخش عشایر اظهار داشتند سواد آموزی عشایر در سال 1395 به میزان 1000 نفر می باشد که بایستی روسای ادارات شهرستانی با هماهنگی این اداره کل اقدامات لازم را انجام و 1000 نفر از عشایر را در سال جاری از نعمت سواد برخوردار نمایند .
مدیر کل امور عشایر استان در ادامه مسائلی چون حفظ و نگهداری از پروژه های عمرانی بعد از فصل ییلاق ، رعایت سلسه مراتب اداری ، پاسخگویی به موقع به مکاتبات اداری و ... را یادآور شدند .
در پایان روسای ادارات ستادی و شهرستانی ، نقطه نظرات خود ر ا جهت بهبود امور ابراز داشتند.
گفتنی است در این مراسم از آقای فریبرز سفیدیان از همکاران بازنشسته این اداره کل با اهداء لوح و هدیه ای به رسم یاد بود تجلیل و قدردانی گردید.


کد خبر:  1546262
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat