ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2643  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


دیدار و تجلیل مدیر کل امور عشایر استان از زحمات فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی

دیدار و تجلیل مدیر کل امور عشایر استان از زحمات فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی

 

آقای مهندس بهرام زينال زاده مدیر کل امور عشاير استان آذربايجان غربي در راستاي تعامل و رفع مشکلات عشاير کوچ نشين با سرتیپ "عباسي" فرمانده محترم مرزباني استان ديدار و گفتگو کردند.
ایشان ضمن تقدير از حضور مرزبانان در ايجاد امنيت مناطق مرزي و تسهیل در کوچ عشایر بيان داشتند : امنيت در هر کشور اساس پيشرفت ان کشور مي باشد لذا ما اين امنيت و آرامش را مديون حضور شبانه روزي مرزبانان دلاور استان در حراست از کيان کشور اسلامي هستيم.
سرتیپ "عباسي" در اين ديدار با اهميت به حضور عشاير در مناطق مرزي اظهار داشتنند: عشاير به عنوان سنگربانان ما در مرزها بوده چراکه موفقيتهاي که ما مرزبانان در کنترل مرزها بدست آورده ايم در سايه حضور مرزبانان دلاور و عشاير غيرتمنداستان مي باشد.
گفتني است در اين ديدار مدیر کل امور عشایر استان و فرماندهی محترم مرزبانی با هدف پیشبرد اهداف سازمانی و بهبود خدمات رسانی خواستار برقراري تعامل بيشتر و همکاري مداوم در رسيدگي به امورات عشاير ، چراگاهها و تنظيم يک تفاهم نامه مشترک در امورات مربوطه شدند و فرمانده محترم مرزبانی قول مساعد دادند در خصوص استفاده عشایر از خط قرمز مرزی جهت تعلیف دام در ساعت مقرر و با نظارت مرزبانی همچون سالهای گذشته نهایت همکاری را بعمل آورند.
شايان ذکر است در خاتمه ديدار مدیر کل امور عشاير استان با اهداء لوح و هدیه ای به رسم یادبود ، از تلاشهاي فرمانده مرزباني استان و همکاران خدوم آن مجموعه  تقدير و تشکر کردند .
 
 


کد خبر:  1546368
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat