ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2695  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


عملیات مرمت و بهسازی راههای ییلاقی شهرستان شاهین دژ شروع شد

عملیات  مرمت و بهسازی راههای ییلاقی شهرستان شاهین دژ شروع شد

 

روز چهارشنبه مورخه 95/3/26 طی مراسمی با حضور آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان آقای دکتر عباسی فرماندار محترم شهرستان شاهین دژ ، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شاهیندژ ، بخشدار مرکزی شاهین دژ و سایر مسئولین استانی و شهرستانی ، مرمت و بازسازی ایلراههای عشایری در مناطق ییلاقی سلیم خان و آغداش با هزینه 500 میلیون ریال آغاز گردید .
در این مراسم آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی اظهار داشتند در سال جاری مرمت و بازسازی ایلراههای عشایری به طول 175 کیلومتر با هزینه 2500 میلیون ریال آغاز گردیده است ، علاوه برآن 2000 میلیون ریال جهت بازسازی چشمه ها و احداث آبشخور دامی در استان هزینه می شود که جمعا 4500 میلیون ریال برای بهبود معیشتی عشایر در مناطق ییلاقی استان هزینه خواهد شد که در این بین سهم شهرستان شاهین دژ 700 میلیون ریال می باشد .
مدیر کل امور عشایر استان تسهیل در تردد ، تسریع در حمل محصولات دامی و کشاورزی و همچنین بهسازی و ایمن‌سازی راههای موجود را از جمله اهداف اجرایی پروژه های مرمت و بازسازی ایلراههای عشایری عنوان کردند .
آقای دکتر عباسی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات خدمات اداره کل امور عشایر استان و قشر زحمت کش عشایری ابراز داشتند عشایر قشر مولد و تلاشگر هستند که انشااله امید است با گسترش خدمات در مناطق عشایری بتوانیم در معیشت آنها تغییرات مشهودی را ایجاد نماییم. گفتنی است در این مراسم مدیر کل امور عشایر استان به همراه فرماندار محترم شهرستان شاهین دژ و مسئولین حاضر از ایلراههای مسیر قرمزی یورد که در حال مرمت و بازسازی بود بازدید نمودند .  

 کد خبر:  1546435
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat