ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2583  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


مراسم بازخوانی جنایات و افشاء حقوق بشر آمریکا برگزار شد

مراسم بازخوانی جنایات و افشاء حقوق بشر آمریکا برگزار شد

 

در مورخه 95/4/8 مراسمی به مناسبت هفته بازخوانی جنایات و حقوق بشر آمریکایی با حضورآقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان ، حجت الاسلام و المسلمین سید موسوی پیش نماز معزز اداره کل ، روسای ادارات ستادی و همکاران اداره کل برگزار شد .
در این مراسم ابتدا آقای مهندس زینال زاده ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام (ره) افزودند 6 تا 12 تیرماه به سبب جنایات متعدد آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران ، به عنوان « هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی » نامگذاری شده است.
ایشان با اشاره به وقایع سال 60 که اوج ترور مسئولین ارشد نظام توسط منافقین و بحث جنگ تحمیلی بود ، افزودند : در سال 1360 خوزستان و شهرهای بسیاری تصرف شده بودند ولی مردم غیور و ایثارگر ، در صحنه حاضر و از شرف و کیان کشور تا پای جان دفاع می کردند.
آقای مهندس زینال زاده در ادامه با اشاره به واقعه طبس از دیدگاه امام خمینی (ره) افزودند: " آیا جز این بود که یک دست غیبی در کار است؟ چه کسی هلی کوپترهای آقای کارتر را ساقط کرد؟ ما ساقط کردیم؟ شن‌ها ساقط کردند. شن‌ها مامور خدا بودند. باد مامور خداست "
به فرموده امام (ره) ملت ایران برای آزادی و استقلال خویش و برای اسلام عزیز از هیچ فداکاری رویگردان نیستند و از راه خود که همان راه خدا و انسانیت است هیچ گاه منصرف نمی شوند.
ایشان در ادامه با اشاره به ترفند جدید کشورهای غربی مبنی بر راه اندازی جنگ نرم و استفاده از ابزارهای فرهنگی جهت رسوخ در فکر و ذهن جوانان افزودند: کشورهای غربی با استفاده از تبلیغات سوء فرهنگی در انواع رسانه ها و شبکه های اجتماعی سعی بر این دارند که ناهنجاریهای اجتماعی را در جامعه گسترش دهند که بایستی در مقابل افکار پلید دشمنان اسلام آگاه و هوشیار باشیم و اجازه ندهیم انقلابی که با خون هزاران شهید به ثمر نشسته به دست دشمنان اسلام و مسلمین خدشه دار گردد .
پس از ایشان حجت الاسلام و المسلمین سید موسوی با اشاره به نامگذاری هفته بازخوانی جنایات و افشاء حقوق بشر آمریکایی از 6 الی 12 تیر ماه  افزودند:
این هفته نمونه ای از کارنامه سیاه آمریکاست . اگر بخواهیم روز های 6،7،11 و 12 تیر را بررسی کنیم نمونه بارز از کودتاها و جنگ تحمیلی نسبت به ایران بوده و آمریکا یکی از حامیان رژیم بعثی عراق بوده است.
آقای سید موسوی در ادامه با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان بعنوان روز قدس توسط امام خمینی (ره) در 16 مرداد 1358 اظهار داشتند هدف امام (ره) از این نامگذاری گواه اینست که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حامی مستضعفان و علیه مستکبران جهان است و تمام مسلمانان در این روز انزجار خود را علیه ظلم و جور به مستضعفان و ستمدیدگان اعلام می نمایند .
ایشان با اشاره به وحدت و انسجام ملت در نظام جمهوری اسلامی ایران بیان داشتند هر چقدر دولت های عربی به حمایت از کشور اسرائیل ادامه دهد دولت جمهوری اسلامی ایران به حمایت ازمستضعفان ادامه میدهد.
آقای سید موسوی در ادامه با اشاره به عذاب دشمنان و معاندین اسلام و مسلمین با توجه به آیه ای از سوره بقره " در پیشانی آنها مهر ذلت را زدیم و تا قیامت اگر بخواهند به مسلمانان خدشه ای وارد کنند به نصرت خداوند متعال نمی توانند کاری بکنند " افزودند: انشاءا... با فرج مصلح و منجی عالم بشریت این انقلاب ادامه خواهد یافت. 
 کد خبر:  1546567
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat