ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2601  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


دیدار آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان با آقای حبیبی دادستان محترم مرکز استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه

دیدار آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان با آقای حبیبی دادستان محترم مرکز استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه

 

 
در مورخه 95/4/12 مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی با دادستان مرکز استان دیدار نمودند در این دیدار آقای مهندس زینال زاده ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و بزرگداشت یاد و خاطره شهید آیت ا... دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام (ره) افزودند: کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و چه پسندیده و زیباست که این خدمت سترگ در مسیر الهی و مطابق با احکام و موازین شرع و دین مبین اسلام باشد .
مدیر کل امور عشایر استان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و حسن نظر دادستان محترم و تمام خدمتگزاران صدیق آن مجموعه نسبت به عشایر و مجموعه اداره کل امور عشایر ، در خصوص تعلیف دام عشایر در محدوده خطوط قرمز مرزی با هماهنگی و مجوز نیروهای نظامی و انتظامی مسائلی را مطرح و از زحمات نهاد های ذیربط در این خصوص تقدیر و تشکر نمودند .
در ادامه آقای حبیبی دادستان محترم با اشاره به جمعیت بالای عشایر استان و لزوم ساماندهی و تسهیل در کوچ و بهره برداری صحیح عشایر از مراتع ، حضور اداره کل امور عشایر استان را در جلسات صیانت از مراتع ملی و حقوق بیت المال ضروری عنوان نمودند و اظهار داشتند تشکیل مستمر این جلسات به لحاظ استفاده صحیح از مراتع الزامی و نقش اداره کل امور عشایر درفرهنگ سازی و ارتقاء سطح آگاهی عشایر در راستای حفاظت از مراتع ضروری و اجتناب ناپذیر است .
در پایان این مراسم به مناسبت هفته قوه قضائیه از طرف مدیر کل امور عشایر استان به داستان محترم لوح تبریک اهداء و از زحمات ایشان تجلیل گردید .

 کد خبر:  1546572
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat