ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2610  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


بازديد مديركل امور عشاير استان از طرحهاي عمراني و ترويجي شهرستان نقده

بازديد مديركل امور عشاير استان از طرحهاي عمراني و ترويجي شهرستان نقده

 

روز شنبه مورخه 95/4/26 مدير كل امور عشاير استان به همراه رئيس اداره امور تعاونيها و ترويج ، ذيحساب و مسول امور مالي و كارشناس عمران اداره كل از پروژههاي عمراني و ترويجي مناطق عشايري شهرستان نقده بازدید و از نزديك در جريان اجراي پروژه هاي عمراني و برگزاري كلاسهاي آموزشي و ترويجي قرار گرفتند .
در اين بازديد که از طرحهاي عمراني قشلاقات كهريزه عجم و وزنه بازديد به عمل آمد ، رئيس اداره امور شهرستان نقده و كارشناس عمران اداره كل توضيحات لازم را از روند اجراي طرح ارائه نمودند و يكي از عشاير منطقه ضمن تقدير از خدمات اداره امور عشاير از رضايت اهالي در احداث آبشخور امی با هدف تامین و بهداشتی نمودن آب شرب احشام توضيحاتي ارائه نمودند.
در ادامه بازديد از كارگاه آموزش قاليبافي كه با هماهنگي و همكاري في مابين ادارات كل امور عشاير و اداره کل فني و حرفه اي استان در حال برگزاري بود بازديد به عمل آمد .
شایان ذکر است در اين كلاس آموزشي 18 نفر از بانوان عشاير شهرستان در حال آموزش هنر قالي بافي مي باشند كه بعد از پايان دوره مهارت آموزي و كسب موفقيت در آزمون به هنر جويان گواهينامه مهارت از سوي اداره كل فني و حرفه اي استان اعطاء خواهد شد.
در خاتمه از نمايشگاه صنايع دستي شهرستان و سیاه چادر عشايري که صنایع دستی و آداب و سنن و فرهنگ عشایری را به تصویر کشیده بود بازديد به عمل آمد.
 


کد خبر:  1546794
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat