ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2634  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


نخستین جشنواره گیلاس اشنویه روز پنج شنبه 24 تیرماه سال جاری برگزار شد

نخستین جشنواره گیلاس اشنویه روز پنج شنبه 24 تیرماه سال جاری برگزار شد

 

نخستین جشنواره گیلاس اشنویه روز پنج شنبه 24 تیرماه سال جاری در باغ گیلاس آقای محمود زاده در حومه شهرستان با حضور آقای مهندس زینال زاده ، مدیر کل امور عشایر استان ، مسئولان استانی ، شهرستانی ، تعدادی از گردشگران داخلی از نقاط مختلف کشور و جمعی از اهالی منطقه با هدف شناسایی و معرفی پتانسیل های شهرستان اشنویه با اجرای برنامه های متنوعی برگزار گردید.
گفتنی است در این جشنواره اداره امور عشایرشهرستان با برپایی 4 تخته سیاه چادر عشایری و به نمایش گذاشتن جلوه هایي از زندگی عشایر از جمله پختن نان و آش دوغ محلی توسط زنان عشایر جذابیت بیشتری به جشنواره بخشید در ضمن بخش شاخصی که برای بیشتر بازدیدکنندگان تازگی داشت عرضه  فرآورده های ارگانیک لبنی از جمله ماست ، پنیر ، کشک و آشنایی با مراحل فرآوری این محصولات بود.
 لازم به توضيح است در حاشیه این جشنواره مدير كل امور عشاير استان در مصاحبه با شبكه بین المللی سحر توضيحاتي در خصوص جامعه عشايري استان ، ظرفيتها ، توانمنديها و پتاسيلهاي عشاير ارائه و اهداف و وظايف اداره كل امور عشاير را تبیین نمودند.
ايشان هدف از شركت در جشنواره ها و نمايشگاهها توسط شبكه تعاونيهاي عشايري استان را شناساندن جامعه عشایری و به تصویر کشیدن آداب ، سنن و فرهنگ جامعه عشایری بیان داشتند.
 


کد خبر:  1546796
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat