ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2504  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


دیدار و گفتگو نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان با مدیر کل امور عشایر

دیدار و گفتگو نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان با مدیر کل امور عشایر

 

در مورخه 95/06/17 نماینده مردم شریف شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان در محل اداره کل امور عشایر استان با آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار ابتدا جناب آقای مهندس زینال زاده ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم توضیحات مبسوطی در خصوص سیمای عشایر استان و اعتبارات و همچنین اقدامات انجام گرفته در سال گذشته ارائه نمودند.
ایشان در ادامه با اشاره به مرز نشین بودن عشایر و عدم استفاده از این فرصت به دلیل نبود گذرگاه مرزی خواستار ایجاد معابر به منظور مبادلات مرزی برای عشایر مرز نشین در جهت تقویت بنیه اقتصادی در خانوار های عشایری و تحقق هر چه بیشتر شعار سال " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " شدند و افزودند: مشکلات اعتباری در حوزه عشایر شهرستان سلماس توجه هر چه بیشتر نماینده مردم شریف و فرماندار محترم در شورای برنامه ریزی شهرستان را می طلبد .
فرماندار شهرستان سلماس نیز در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اداره کل امور عشایر و اداره عشایر شهرستان سلماس، پیگیریها و اقدامات انجام یافته توسط امور عشایر را مثبت ارزیابی نمودند و با ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت اعتبارات شهرستان مربوطه قول مساعد جهت تصویب طرحهای عشایری در شهرستان سلماس را دادند.
در پایان نماینده مردم شهرستان سلماس ضمن تبیین و توضیح نحوه تامین و تخصیص اعتبارات در قانون بودجه و نقش نمایندگان مردم در تصویب بودجه پیشنهادی دولت در برنامه ششم ، خواستار توجه بیشتر دستگاههای اداری در تدوین برنامه ششم جهت جذب بیشتر اعتبارات و رایزنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ارائه اطلاعات حوزه های کاری شده و آمادگی خود را جهت همکاری در حل مشکلات عشایری اعلام نمودند.

 


 

 

 

 کد خبر:  1548481
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat