ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2616  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


بزرگداشت سالروز ازدواج امیر المومنین حضرت علی (ع) با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)

بزرگداشت سالروز ازدواج امیر المومنین حضرت علی (ع) با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)

 

در مورخه 95/06/18 به منظور بزرگداشت سالروز ازدواج امیرالمومنین حضرت علی (ع) با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته ازدواج با حضور پیش نماز معظم اداره کل حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا موسوی ، آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان و مجموعه همکاران امورعشایر در محل نمازخانه اداره کل مراسمی راس ساعت 10/30 صبح برگزار گردید .
در این مراسم ابتدا آقای مهندس زینال زاده ضمن تبریک و بزرگداشت هفته ازدواج با اشاره به تاثیر خانواده در سلامت فردی و اجتماعی جامعه اظهار داشتند از نظر اسلام ، خانواده یک رکن بزرگ است و سلامت خانواده به عنوان یکی از کانونهای تأثیر گذار در رشد و بالندگی جامعه ، بسیار حائز اهمیت و قابل توجه می باشد و بی شک تشکیل خانواده بر اساس سیره و سیاق ائمه و معصومین به عنوان یک گام ارزشمند تاثیر بسزایی در نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی و تعمیق آموزه های دینی در جامعه دارد ایشان در ادامه با اشاره بر برخی صفات ارزشمند اسلامی از جمله متانت ، اخلاق مداری ، صداقت ، تعهد کاری و ... بیان داشتند همه ما در اداره کل به عنوان یک خانواده بزرگ بایستی تمام ارزشها و معیارهای موجود را جهت تحقق اهداف و پیشبرد اهداف سازمانی بکار گیریم تا انشاء ا... بتوانیم خدمات شایسته و مطلوبی را به جامعه هدف ارائه نماییم .
پس از ایشان روحانی و پیش نماز معظم اداره کل حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی ضمن تبریک سالروز ازدواج فرخنده امیرالمومنین حضرت علی (ع) و بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) افزودند : ازدواج امر مهمی است و بایستی در امر ازدواج بسیار دقت نمود ایشان با اشاره به ملاک انتخاب حضرت فاطمه زهرا ( س) برای ازدواج افزودند اولین شرط برای ازدواج هم کف بودن است و منظور از کفیت همان دینداری و اخلاق و شخصیت ذاتی فرد می باشد برای اینکه اهداف ازدواج بایستی متعالی و راهی به سوی عبودیت و تکامل معنویت باشد و نباید در ازدواج به معیارها و ملاک های زوال ناپذیر و مادی توجه نمود.
در پایان مراسم به همکاران شاغل در این اداره کل که جدیداً زندگی مشترک خود را آغاز نموده اند لوح تبریک و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم گردید.
 
 
 


کد خبر:  1548522
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat