ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2526  تعداد امتیازدهی:  3   (Article Rating 


همایش گرامیداشت روز روستا و عشایر در تهران برگزار می شود

همایش گرامیداشت روز روستا و عشایر در تهران برگزار می شود

 

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: همایش دو روزه گرامیداشت روز روستا و عشایر در یک و دوم آبان ماه در سالن اجلاس سران در تهران برگزار می شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، سید ابوالفضل رضوی در حاشیه نشست مشترک معاونان وزرا و معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره همایش گرامیداشت روز روستا و عشایر گفت: هرساله روز 15 مهرماه توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به نام روز روستا و عشایر نامگذاری شده است و از سال 93 در این روز، همایش بزرگداشت روستاییان و عشایر را برگزار کردیم.
 
وی افزود: به دلیل علاقه فراوان شخص رئیس جمهوری برای حضور در همایش روز روستا و عشایر، امسال این همایش بزرگ اول و دوم آبان ماه برگزار می شود که مراسم روز اول این همایش با حضور رئیس جمهور آغاز می شود و روز دوم هم با حضور معاون اول رئیس جمهوری خاتمه پیدا می کند.
 
رضوی گفت: محورهای اصلی این همایش بحث اشتغال روستاییان و خدماتی است که دستگاه های اجرایی کشور باید به روستاییان و روستاها ارائه دهند.
 
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت:  تعداد ده وزیر در این همایش سخنرانی خواهند کرد و نمایندگانی از دستگاهای غیردولتی که وابسته به نظام هستند مانند بنیاد مستضعفان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمیته امداد حضرت امام (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم در این همایش بزرگ حضور خواهند داشت.


کد خبر:  1548903
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat