ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2539  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


آغاز بکار اولین نمایشگاه تخصصی فرش و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد ماکو

آغاز بکار اولین نمایشگاه تخصصی فرش و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد ماکو

 

اولین نمایشگاه تخصصی فرش و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد ماکو با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاون دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، مدیر عامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ماکو و فرمانداران منطقه آزاد ماکو طی آیینی گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، این نمایشگاه با شرکت 25 تولید کننده فرش از سراسر استان آذربایجانغربی در 25 غرفه به همراه50 غرفه صنایع دستی در محل نمایشگاههای دایمی منطقه آزاد ماکو افتتاح شد.
حسین فروزان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در آیین افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه تلاش داریم این محل نمایشگاه بین المللی را به محل توسعه و تجارت منطقه آزاد ماکو تبدیل کنیم، گفت: صنعت بدون دود تولید فرش را ما امروز برای توسعه تجارت منطقه در این منطقه دایر کردیم.
فروزان ادامه داد: 14 ماه تلاش سازمان برای احداث نمایشگاه به بار نشسته و امروز افتتاح نمایشگاه صنعت فرش در این منطقه حاصل تلاش سازمان برای رشد صنعت در این منطقه است.
وی همچنین از پیش بینی برگزاری 13 نمایشگاه برای سال آینده در این محل خبر داد و افزود: برگزاری اولین نمایشگاه فرش نقطه عطفی در تاریخ منطقه آزاد ماکو برای توسعه و پیشرفت ماکو خواهد بود.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در ادامه با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد به دنبال توسعه تجارت در این منطقه است، تصریح کرد: توسعه تجارت بدون نمایشگاههای تخصصی و بزرگ مقدور نبوده و این منطقه به مرکز صادرات تبدیل خواهد شد.
حجت الاسلام ایوب رنجبری نیز در این آیین افتتاح این نمایشگاه با تقدیر از تلاشهای مدیران سازمان منطقه آزاد در بخشهای مختلف اظهار داشت: باید از صنایع دستی در کشور حمایت بصورت واقعی حمایت شود.
وی با بیان اینکه صنعت فرش به غیر از ارز آوری، نشان دهنده فرهنگ دینی و ملی ماست،افزود: تلاش نمائیم مشکلات موجود فرش بافان از جمله بیمه آنها را حل نمائیم. استاندار آذربایجانغربی همچنین در سفر یکروزه خود از پروژه های عمرانی در دست اجرا سازمان و بخش خصوصی بازدیدبعمل آورده و انبار شماره 4پایانه صادراتی منطقه آزاد ماکو نیز را افتتاح کرد.
 


کد خبر:  1549141
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat