ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2493  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


رییس سازمان امور عشایر خبر داد: اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۴ درصد به عشایر

رییس سازمان امور عشایر خبر داد: اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۴ درصد به عشایر

 

رییس سازمان امور عشایر گفت: طی ۲ سال گذشته ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۴ درصد و دور بازگشت ۵ ساله و ضمانت زنجیری به عشایر تخصیص یافته است.
به گزارش خبرنگار شبستان، کرمعلی قندالی، رییس سازمان امور عشایر در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با بیان اینکه یکی از پایه‌های اقتصاد مقاومتی، حوزه مناطق روستایی و عشایر است، گفت: از دیدگاه درون گرایی، برون گرایی، عدالت محوری، مردمی بودن، دانش بنیان بودن ،به طور کلی نماد هر کدام از این شاخصه ها تمام و کمال در مناطق روستایی و عشایری دیده می شود.
وی بیان کرد: شاید برای خود ما هم قابل تصور نبود که یک نمایشگاهی با این عظمت و با این استقبال برگزار شود. تمام خستگی هایی که ما در طول برگزاری این نمایشگاه داشتیم با حضور مردم در این نمایشگاه و نمادی که خود غرفه داران در معرض دید عموم گذاشتند برطرف شد.
قندالی با بیان اینکه من افتخار می کنم فرزند عشایر هستم و در زیر چادر درس خواندم، اظهار کرد: اگر به من بگویند چوپان، ولی ثمره کار من در بعد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نماد کشورمان باشد من به این افتخار می کنم.
وی اظهار کرد: امروز ما افتخار می کنیم در سراسر کشور 15 هزار نقطه جغرافیایی با نام عشایر وجود دارد، یعنی 15 هزار کارگاه تولیدی، خاستگاه فرهنگی و خاستگاه امنیتی تحت حوزه عشایر است.
وی با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی عشایر با دکتر جهانگیری به بعد از 10 سال خاطر نشان کرد: ما تسهیلات ارزان قیمت در اختیار عشایر قرار دادیم. همچنین طی 2 سال گذشته 250 میلیارد تومان تسهیلات با سود 4 درصد و دور بازگشت 5 ساله و ضمانت زنجیری به حوزه عشایر تخصیص یافته است.
 


کد خبر:  1549661
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat