ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2428  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جلسه مشترک مدیریت شیلات با اداره کل امور عشایر استان

جلسه مشترک  مدیریت شیلات با اداره کل امور عشایر استان

 

جلسه هماهنگی و هم افزایی استفاده از پتانسیل های مناطق عشایری در حوزه آبزی پروری با حضور آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان ، آقای دکتر فصیح مدیر شیلات استان و کارشناسان ذیربط راس ساعت 9 صبح مورخه  95/10/24 در محل اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید .
در این جلسه ابتدا آقای مهندس زینال زاده ضمن خیر مقدم به میهمانان عزیز، در خصوص پتانسیل های موجود در مناطق عشایری مطالبی را تشریح نمودند و اظهار داشتند ایجاد بستر مناسب تولید در مناطق عشایری با هدف تنوع بخشی به تولیدات عشایری و ارائه آموزشهای لازم در مناطق عشایری جهت آبزی پروری در راستای استفاده از ظرفیت های موجود آبی و استفاده از مناطق مستعد در این حوزه بسیار اثربخش می باشد.
ایشان اظهار داشتند : جهت اجرایی نمودن مفاد تفاهم نامه بایستی مناطق عشایری مستعد در این حوزه شناسایی و در راستای افزایش توان علمی و مهارتی عشایر ، مطالعه و امکان سنجی مناطق معرفی شده صورت پذیرد.
در ادامه آقای دکتر فصیح افزودند، استان آذربایجان غربی به لحاظ شرایط خاص جغرافیایی و اقلیمی و دارا بودن ظرفیت های آبی مستعد ، به عنوان یک قطب مهم شیلات بویژه در زمینه تکثیر و پرورش ماهیان سرد آبی در کشور تبدیل شده است .
ایشان بیان داشتند با توجه به ظرفیت ها و توانمندیهای موجود در مناطق عشایری میتوان با ایجاد مراکز گردشگری و مرکز عرضه و طبخ آبزیان علاوه بر ایجاد اشتغال در مناطق عشایری ، بستر سلامت و امنیت غذایی را نیز فراهم نمود .
در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر بمنظور تسریع در اجرای مصوبات مقرر گردید کارگروهی تخصصی متشکل از مدیران و کارشناس مربوطه شیلات و اداره کل امور عشایر استان تشکیل و تصمیمات عملیاتی  اتخاذ گردد ، جلسه با صلوات حاضرین خاتمه یافت . 
 
 
 

 

 کد خبر:  1549737
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat