ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2722  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا کاشی : انقلاب اسلامی ، ایجاد تحول و دگرگونی در جامعه

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا کاشی : انقلاب اسلامی ، ایجاد تحول و دگرگونی در جامعه

 

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در مورخه 95/11/18 مراسمی با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا کاشی و مدیرکل امور عشایر استان جناب آقای مهندس زینال زاده و جمیع کارکنان در محل نماز خانه اداره کل امور عشایر برگزار گردید.
در ابتدا جناب آقای مهندس زینال زاده ضمن خیر مقدم خدمت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا کاشی و همکاران با ابراز خرسندی از حضور مسئول حوزه نمایندگی  ولی فقیه سازمان از حضور ایشان در استان قدردانی و تشکر نمودند ، وی با تبریک این ایام فرخنده یاد و خاطره امام و  شهدا را گرامی داشتند.مدیر کل امورعشایر اظهار نمودند که انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری امام فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین کاشی ضمن تبریک و تهنیت دهه فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مدیرکل امور عشایر و همکاران به پاس بزرگداشت این ایام تشکر و قدر دانی نمودند.
ایشان با تاکید بر اینکه دهه فجر ایام الله و منصوب به خداست یادآور شدند باید ببینیم آیا در مسیری که انقلاب برای ما ترسیم نموده حرکت کرده ایم یا نه ؟
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر تصریح نمودند که از مهمترین اهدافی که انقلاب اسلامی دنبال می­کرد، تحول و دگرگونی در جامعه بود و از جمله حوزه های مهمی که انقلاب موفق به ایجاد دگرگونی در آن گردید حوزه مدیریتی جامعه هم در سطح خرد و هم در سطح کلان بود .
ایشان در ادامه ابراز داشتند که این نظام مدیریتی با زعامت و رهبری شخصی است که حرکت آن مبتنی بر اقدامات دینی و اسلامی است.
در پایان ایشان ضمن بر شمردن چند و یژگی و شاخصه از نظام مدیریتی اسلامی مجدداً این ایام فرخنده را تبریک و تهنیت عرض نمودند.
 


کد خبر:  1549928
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat