ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2476  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


تاسیس جهاد سازندگی برگ زرینی در تاریخ معاصر انقلاب اسلامی است

تاسیس جهاد سازندگی برگ زرینی در تاریخ معاصر انقلاب اسلامی است

 

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و ایام شهادت امام علی(ع) در نمازخانه ساختمان شماره یک سازمان برگزار شد، گفت: تأسیس جهاد سازندگی برگ زرینی در تاریخ معاصر انقلاب اسلامی است که امام خمینی (ره) آن را پایه ریزی کرد.
به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی استان رییس سازمان جهادکشاورزی در این مراسم گفت: جهاد سازندگی به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) جهت رفع محرومیت های دوران طاغوت تاسیس و در 38 سال فعالیت این نهاد عملکرد درخشانی از خود به یادگار گذاشته است .
وی اظهار کرد:جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس نیز با رشادتها و جانفشانی های سنگر سازان بی سنگر در ایجاد استحکامات و زیر ساخت های دفاعی کشور و با تشکیل ستاد پشتیبانی جنگ توانست برگ زرینی در تاریخ انقللاب اسلامی رقم زند.
وی افزود: سازندگی، حفظ استقلال و رسیدن به خودکفایی از اهداف این نهاد انقلابی بود و افتخار می کنیم که که با تاسی از بنیانگذار این نهاد، به خدمت و تلاش در این جبهه ادامه می دهیم.
کریم زاده در ادامه این مراسم با تسلیت ایام شهادت حضرت امام علی (ع ) گفت : تبلیغات منفی علیه امام علی(ع) در دل دشمنان اسلام رخنه کرد و به جای بهره برداری از مناقب و فضایل این امام بزرگوار، ایشان را به شهادت رساندند غافل از اینکه راه و سیره ایشان تا ابد ادامه خواهد یافت.
گفتنی است در این مراسم پرفیض مدیر کل امور عشایر استان آقای مهندس زینال زاده به همراه تعدادی از همکاران این مجموعه حضور داشتند .
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1552592
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byANAJ