ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2666  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


شورای عشایری شهرستان خوی با هدف بررسی مسائل و مشکلات عشایر منطقه در ییلاق حاجی بیگ بخش صفائیه برگزار گردید

شورای عشایری شهرستان خوی با هدف بررسی مسائل و مشکلات عشایر منطقه در ییلاق حاجی بیگ بخش صفائیه برگزار گردید

 

دومین جلسه شورای عشایری شهرستان خوی به ریاست سرپرست محترم فرمانداری ویژه شهرستان خوی آقای دکتر محمدی و با حضور مدیر کل محترم امور عشایراستان آذربایجان غربی جناب آقای مهندس زینال زاده، اعضاء شورای تامین، مدیران و مسئولین دستگاههای ذیربط، جمعی از معتمدین و ریش سفیدان عشایر شهرستان در ساعت 9:30 صبح روز یکشنبه 96/4/18 در ییلاق حاجی بیگ بخش صفائیه خوی برگزار گردید.
در این مراسم مسئول امور عشایر شهرستان خوی آقای ولی زاده گزارش جامعی از عملکرد اداره در یکسال گذشته ارائه نمودند. پس از ایشان جناب آقای مهندس زینال زاده مدیر کل محترم امور عشایر استان گزارشی از اقدامات بعمل آمده در راستای رویکرد دولت در خصوص توجه به مناطق عشایری پرداختند، سپس بخشدار صفائیه ضمن تشکر از عملکرد اداره نسبت به تعیین زمان شروع و اتمام کار پروژه های در دست اقدام بخش صفائیه توسط اداره امور عشایر شهرستان تاکید نمودند.
سپس هر یک از مسئولین حاضر گزارشی از عملکرد ادارات خود و اقدامات صورت گرفته در روستاهای مناطق عشایری ارائه نمودند. سپس فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان خوی به بیان اولویت امنیت و حفظ و حراست از مرزهای کشورمان و لزوم همکاری عشایر مرزنشین با دستگاههای امنیتی و رعایت تمامی نکات خط سیر عشایری در هنگام کوچ و بازگشت از ییلاقات را ارائه نمودند.
در ادامه جلسه ریش سفیدان و معتمدین عشایری مشکلات و درخواستهای خود را ارائه کردند که مدیر کل امور عشایر ضمن پاسخگویی به سوالات از حضور گرم آنان تقدیر و تشکر نمودند. در آخر جلسه جناب آقای دکتر محمدی سرپرست محترم فرمانداری ویژه شهرستان خوی از نقش مؤثر عشایر شهرستان در تولید، ایجاد امنیت و نقش ارزنده عشایر در حراست از مرزها پرداختند و از عشایر منطقه بدلیل تحقق امر مقام معظم رهبری در ایفای نقش اقتصاد مقاومتی تشکر و قدردانی نمودند. در پایان هدایایی به رسم یادبود به عشایر نمونه شهرستان از طرف اداره امور عشایر شهرستان اهدا گردید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1552659
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat