ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2823  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


نشست صمیمانه سرکار خانم تاجفر مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با زنان عشایر منطقه سوسن آباد بخش سیلوانا

نشست صمیمانه سرکار خانم تاجفر مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با زنان عشایر منطقه سوسن آباد بخش سیلوانا

 

در مورخه 96/06/05 مدیر کل امور عشایر استان غربی سرکار خانم تاجفر به همراه سرکار خانم غنی پور مسئول کانون فرهنگی اجتماعی زنان ، سرکار خانم حسنی کارشناس گروه تلفیق و سرکار خانم جهان آرا کارشناس امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سرکار خانم حسین نژاد مسئول طرح و برنامه و سرکار خانم ملازاده مسئول امور بانوان اداره کل امور عشایر استان به منطقه عشایری سوسن آباد عزیمت نمودند و در نشستی صمیمانه با زنان عشایر در خصوص مشکلات زنان عشایر به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این نشست ابتدا زنان عشایر مشکلات و مسائل خود را مبنی بر نبود روشنایی در چادر های عشایری ، مشکل بهداشتی ، آموزشی و ... بیان نمودند.
سرکار خانم تاجفر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات زنان عشایر به عنوان قشری مولد و موثر در عرصه های تولیدی اعم از صنایع دستی و فراورده های دامی اظهار داشتند زحمات زنان عشایر که دوشادوش مردان جهت بهبود معیشت اقتصادی خانوده به کار و فعالیت مشغول هستند ستودنی است ایشان در خصوص مشکل بهداشت زنان عشایر قول مساعد دادند با مشارکت هلال احمرو دانشگاه علوم پزشکی برای کل مناطق عشایر نشین استان هر ماه یک گروه سیار بهداشتی جهت معاینه، غربالگری و آموزش امدادگری اعزام گردد . و در خصوص آموزش عشایر نیز ابراز داشتند طی تفاهم نامه منعقده میتوان در راستای آموزش زنان عشایر گام برداشت تا انشاالله زنان مستعد و توانمند عشایری بتوانند با استفاده از ظرفیتهای موجود و آموزش مهارت ها و حرفه های جدید ، بیش از پیش معیشت خود را بهبود و ارتقاء بخشد .
در پایان سر کار خانم تاجفر از 7 نفر از زنان پیشکسوت (مادربزرگ ها ) عشایری با اهداء هدیه ای به رسم یادبود تجلیل و قدردانی نمودند.  
 
 
 
 
 


کد خبر:  1553819
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat