ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2437  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری دوره آموزشی ملی آشنایی با تکنیک های بهبود و اصلاح مستمر فرآیند انجام کار

برگزاری دوره آموزشی ملی آشنایی با تکنیک های بهبود و اصلاح مستمر فرآیند انجام کار

 

دوره آموزشی ملی آشنایی با تکنیک های بهبود و اصلاح مستمر فرآیند انجام کار با حضور مهندس ایرانپور مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات سازمان امور عشایر ایران ، مهندس زینال زاده مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان غربی ، آقای مهندس میرقادری معاون مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور عشایر ایران آقای مهندس حسامی رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی استان ، آقای دکتر زبردست جانشین تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی ، اساتید ارجمند آقای دکتر جواندوست ، آقای مهندس بداق زاده و مسئولین و کارشناسان دفاتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان امور عشایر ایران و استانها ساعت 8 صبح مورخ  96/08/14 در محل سالن همایش مرکز آموزش شهید باکری سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
آقای مهندس زینال زاده ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان عزیز و گرامیداشت یاد وخاطره 8 نفر از شهدای مرزبانی که در روزهای گذشته به دست ایادی استکبار به شهادت رسیدند. بیان داشتند جهت گرامیداشت رشادت ها و دلاورمردیهای شهدای معزز ، اولین اجلاسیه کنگره ۱۲ هزار شهید پیشمرگ و عشایر در هفته گذشته در مهاباد برگزار شد و اجلاسیه های بعدی از یکم تا دوازدهم آذر ماه در ارومیه برگزار خواهد شد .
در ادامه ایشان با اشاره به سیمای عشایر استان اظهار داشتند عشایر استان آذربایجان غربی با دارا بودن ۱۵۵۹۹ خانوار و ۱۰۳۹۲۷ نفر جمعیت جز سومین استان عشایر نشین کشور می باشند . ایشان اظهار داشتند عشایر استان با ۱۲ ایل و ۲۱ طایفه مستقل در ۳۳۶ کانون توسعه مستقر می باشند که با دارا بودن قریب به دو میلیون واحد دامی بیش از ۲۰ درصد از فراورده های دامی و لبنی استان را تامین و به بازار مصرف عرضه می نمایند . مدیر کل امور عشایر استان با اشاره بر میزان تولیدات صنایع دستی عشایر بیان داشتند عشایر استان در زمینه تولید صنایع دستی غیر داری رتبه اول کشوری و در زمینه تولید صنایع دستی داری ۱۰ درصد از تولید محصولات را در کشور به خود اختصاص داده اند ، آقای مهندس زینال زاده افزود پتانسیل های خوبی در مناطق عشایری وجود دارد و خوشبختانه دولت تدبیر و امید به عشایر توجه ویژه های داشتند و از نمایندگان و دولتمردان تشکر و قدردانی نمودند. ایشان ابراز داشتند عشایر مصداق عینی اقتصاد مقاومتی هستند و بایستی از انها حمایت ویژه ای شود و عشایر با کمترین امکانات بیشترین نقش را در تولید دارند و مصداق عینی اقتصاد مقاومتی هستند .
مدیر کل امور عشایر استان با اشاره بر خدمات ارائه شده توسط اداره کل امور عشایر استان اظهار داشتند این اداره کل با دارا بودن یک اتحادیه و ۱۰ شرکت تعاونی خدمات اثربخشی را در خصوص توزیع نهاده های دامی و توزیع ارد و سوخت و سایر ملزومات عشایر ارایه میدهند .آقای مهندس زینال زاده با اشاره بر تسهیلات ارایه شده به عشایر بیان داشتند در سال ۹۵ قریب به ۵ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ۴ درصد و بازپرداخت ۵ ساله به عشایر تخصیص یافت و در سال جاری ۷ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از تشکل های عشایری مصوب گردیده است.
در ادامه آقای مهندس ایرانپور مدیر کل فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری سازمان امور عشایر استان ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی استان و حضور مدعوین ابراز داشتند بحث اصلاح و بهبود فرآیند بحثی است که سالهاست در مجموعه مطرح شده است و روندی است در ارتقاء و افزایش کارایی سیستم ها و اگر این فرایندها منجر به دولت الکترونیک شود میتواند در ارتقاء سیستم اداری مفید و اثربخش باشد .   
ایشان در ادامه در خصوص شناسنامه خدمات و فرایندهای موجود مطالبی را بیان نمودند و در نهایت ابراز داشتند که انشالله دوره مزبور بتواند در اصلاح فرایندهای اداری و تحول اداری اثر بخش باشد و کارشناسان ذیربط بتوانند فرایندها اداری را تجزیه و تحلیل و خدمات با کیفیت و مطلوبی را به جامعه هدف ارائه نمایند پس از ایشان اساتید بزرگوار آقایان دکتر جواندوست ، آقای مهندس بداق زاده و آقای مهندس احمدی مطالب دوره را بر اساس اهداف و سرفصل های دوره ارائه نمودند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554001
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat