ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2353  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


مراسم بزرگداشت هفته بسیج در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی

مراسم بزرگداشت هفته بسیج در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی

 در مورخه 96/09/04 مراسمی با حضور مهندس کریم زاده رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، سرهنگ هاشمی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان، دکتر وهاب زاده مدیرکل منابع طبیعی استان و جمعی از همکاران بسیجی ادارات ستادی و تابع جهادکشاورزی جهت بزرگداشت هفته بسیج در نماز خانه جهادکشاورزی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، اسمعیل کریم زاده در مراسم بزرگداشت هفته بسیج که با حضور بسیجیان و کارکنان سازمان در محل نمازخانه ساختمان شماره یک جهاد کشاورزی استان برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به اهداف تشکیل بسبج ۲۰ میلیونی به فرمان امام خمینی ( ره) اظهار کرد: بسیج از پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که علاوه بر عرصه های نظامی و دفاعی به ویژه در دوران جنگ تحمیلی، در راستای حل مشکلات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی نیز تلاش کرد.
این مسئول بیان کرد: بسیج به عنوان حماسه آفرین، در برابر نظام سلطه ایستاده است و بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی بوده و توانسته تاثیر بسیار زیادی در راستای توسعه کشور بگذارد.
وی افزود: گروهک تروریستی داعش مهمترین خطر در دوران اخیر برای اسلام بود و به نام اسلام، جنایت های زیادی مرتکب شد و با این کارها مورد حمایت نظام سلطه نیز قرار داشت.
کریم زاده با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی در ٣٠ آبان ١٣٩٦ طی نامه‌ای به رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران، پایان سیطره داعش را اعلام کرد، گفت : سرانجام وعده فرمانده نیروی قدس مبنی نابودی داعش محقق شد و با مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت آخرین قرارگاه تحت سیطره این جنایت‌کاران منهدم شد تا بار دیگر همانند دوران جنگ تحمیلی قدرت نیروهای بسیج به نمایش گذاشته شود.
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : فرماندهان و رزمندگان اسلام با جانفشانی موجب نابودی گروهک تروریستی داعش شدند که باید قدردان این ایثار این بسیجیان و جان برکفان باشیم.
وی با تاکید بر اینکه برگزاری کنگره 12 هزار شهید آذربایجان غربی در راستای ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه است، خاطر نشان کرد : سازمان جهاد کشاورزی استان نیز 72 شهید را در راه دفاع از آرمانهای امام راحل و دستاوردهای انقلاب تقدیم کرده است و اکنون نیز نیروهای بسیجی سازمان همچون زمان 8 سال جنگ تحمیلی خود را در برابر تهاجم دشمنان خارجی و توطئه های داخلی آماده می سازند.
در ادامه این مراسم سرهنگ محمد هاشمی در جمع بسیجیان پایگاه امام حسین (ع) و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان ، ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: تفکر بسیج و تشکیل این نیروی مردمی با دستور امام راحل تمامی نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد و معادلات سیاسی جهان را بر هم زد.
هاشمی خاطر نشان کرد: فرمان تشکیل بسیج از سوی حضرت امام خمینی(ره) در سال‌های اولیه انقلاب نشانه تدبیر و دوراندیشی ایشان بود که به حمدالله روز به روز بسیجیان سربلندتر از روز قبل گام بر می دارند.
این مسئول یاد آورشد: انقلاب اسلامی ایران كه الهام گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) بوده از نخستین روزهای پیروزی با توطئه های گسترده و سازمان یافته دشمنان اسلام روبرو گردید ، در این راستا عظمت اهداف انقلاب و گستردگی توطئه های دشمنان ، ایجاب می كرد كه برای حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی و ارزشها و اهداف آن در برابر شبیخون ابرقدرتها دفاع كند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اقشار میلیونی به طور خودجوش ، حركتی در جهت حفظ و حراست دستآوردهای انقلاب و پیروزی بزرگی كه نصیب امت اسلامی شده بود ، بوجود آوردند و بدین طریق بسیج شكل گرفت.
وی ادامه داد: امروز شکست گروهک تکفیری داعش و النصره و امثال آن هیمنه و اقتدار آمریکا را زیر سوال برد و به برکت همین فرهنگ و تفکر بسیجی و اقتدار جبهه مقاومت، نظام سلطه نمی تواند قدرت خود را بازسازی کند.
هاشمی تاکید کرد : مهمترین و محوری ترین ماموریت و رسالت بسیج در ادارات حرکت در راستای تحقق منویات رهبری در بحث تحقق جامعه اسلامی است.
وی در ارتباط با برگزاری برنامه‌های مربوط به کنگره 12 هزار شهید آذربایجان غربی نیز گفت : شرایط و وضعیت فعلی حاکم در منطقه هوشیاری و آمادگی مردم را می‌طلبد و دراین‌بین وظیفه ما است که با برگزاری همایش‌هایی در این حوزه جایگاه ایثار و شهادت را در بین مردم زنده نگهداریم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554050
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat