ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2406  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


همایش اتحاد و همبستگی عشایر شهرستان نقده

همایش اتحاد و همبستگی عشایر شهرستان نقده

 این مراسم با هماهنگی و همکاری سپاه پاسداران شهرستان نقده، بخشدار محمدیار و اداره امور عشایر شهرستان نقده با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا منیری امام جمعه محمدیار، سرهنگ اکبری فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نقده، مهندس جبارپور به نمایندگی از طرف مدیرکل امور عشایر استان، مهندس قنبری رئیس اداره امور عشایر شهرستان نقده، بخشدار محمدیار و جمعی از عشایر غیور منطقه در تالار سهند برگزار شد.

ابتدا سرهنگ اکبری فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نقده بیان داشتند: دشمنان نظام می خواستند از آّب گل آلود ماهی بگیرند ولی خون شهدای زیوه این اجازه را نداد سپس به فرمایش حضرت امام اشاره نموده و گفتند عشایر ذخایر انقلاب اند و این سخن اهمیت و جایگاه ویژه عشایر در این انقلاب را بیان می کند.
ایشان اظهار داشتند عشایر خط شکن انقلاب هستند و در همه ی صحنه ها حضور پر رنگ و فعالی دارند، عشایر اجازه نخواهند داد که خون شهدا پایمال شود.
در ادامه افزودند مردم ما تهدید را خوب می شناسند و هر چه سریعتر وارد میدان می شوند پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی نماد غیرت ماست.
در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا منیری امام جمعه بخش محمدیار اظهار داشتند متدین ترین و دین مدارترین انسان ها بین ما، همین عشایر عزیزمان هستند عشایر غیور دین مدار و دین محور زندگی می کنند و ما همه باید درس زندگی را از این عشایر یاد بگیریم.
ایشان بیان داشتند اتحاد و همبستگی، باید در رابطه با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی باشد ما باید به رهبر مان لبیک بگوییم، قیام کنیم و به وظیفه ای که نسبت به این انقلاب داریم عمل کنیم.
در ادامه مراسم یکی از عشایر عزیز به نمایندگی از عشایر منطقه در رابطه با مشکلات منطقه اعم از نبود خانه بهداشت در روستاهای عشایر نشین، ترویج و آموزش، نهاد های دامی، مرمت ایل راه ها و ... مسائلی را بیان نمودند.
گفتنی است اداره امور عشایر شهرستان نقده با برپایی سیاه چادر در حاشیه همایش با به نمایش گذاشتن صنایع دستی داری و غیر داری اعم از کلاه جوراب و ... توانست توانمندیها و قابلیت های عشایر را به تصویر بکشد.
در پایان مراسم ازمهندس قنبری به پاس زحمات و تلاش های بی وقفه ایشان با اهداء لوحی به رسم یاد بود تقدیر و قدردانی شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554107
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat