ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2417  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


مسئول بسیج کارمندان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی :تشکیل جلسات حلقه های صالحین و بیان مسائل معنوی ، معرفتی ، بصیرتی و مهارتی می تواند اقتدار و امنیت جامعه را تامین نماید

مسئول بسیج کارمندان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی :تشکیل جلسات حلقه های صالحین و بیان مسائل معنوی ، معرفتی ، بصیرتی و مهارتی می تواند اقتدار و امنیت جامعه را تامین نماید

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان  :  طی جلسه ای در مورخه 96/10/21 جناب سرهنگ هاشمی مسئول بسیج کارمندان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی به همراه فرمانده حوزه 2 شهید بابا ساعی جناب سرگرد صمدی با آقای مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان و آقای مهندس بهادری فرمانده پایگاه مقاومت نصر اداره کل امور عشایر استان  دیدار نمودند .

 در این دیدار آقای مهندس زینال زاده ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان عزیز و تقدیر و تشکر از حضور اثر بخش آنان با اشاره به ماهیت زندگی عشایر استان و نقش آنان در تامین امنیت جامعه اظهار داشتنداین استان جزء سومین استان عشایر نشین کشور می باشد که با دارا بودن قریب به 16 هزار خانوار و دومیلیون واحد دامی 25 درصد از فراورده های دامی استان را تامین و از لحاظ امنیت اقتصادی و حفظ امنیت مرزی جایگاه ویژه ای در کشور دارند بالاخص اینکه این استان یکی از استانهای مرزی کشور می باشد لذا حضور عشایر در نقاط مرزی به عنوان دژ محکم  بسیج بوده و اقتدار مرزهای استان را تامین می نماید.
مدیر کل محترم  امور عشایر استان از بسیج بعنوان بزرگترین نهاد انقلابی یاد نمودند و اعلام داشتند بسیج بزرگترین انسجام مردمی جهت حفاظت از اسلام و انقلاب است و از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز منشاء بسیاری از خدمات بویژه در عرصه تحقق فرامین مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است و همواره با حضور در تمامی صحنه ها  توانسته آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نسل به نسل منتقل سازد .
ایشان حضور در مزار شهداء و انتقال افکار و آرمانهای شهداء سلحشور اسلام  را نقطه عطفی در راه مقابله با دشمنان و عدم تحقق اهداف پلیدانه آنان برشمردند و افزودند ملت آگاه ایران همواره باهوشیاری ، استقامت و بصیرت دشمنان را در تمامی برهه ها ناکام گذاشته اند و این یقیناً یکی از برکات و آثار بسیج  می باشد .
آقای مهندس زینال زاده با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه عشایر استان بیان داشتند اجرایی نمودن آیین نامه ساماندهی عشایر با احیاء شوراهای عشایری در استان و شهرستانها ، حضور مستمر در مناطق عشایری و ارتباط دو سویه و مضاعف جهت احصای مشکلات و انجام اقدامات مطلوب ، ارائه تسهیلات لازم جهت تقویت زنجیره تولید گوشت قرمز ، انجام خدمات عمرانی و ترویج استفاده از انرژی های نو با خرید و نصب حمام و توزیع فانوس خورشیدی از جمله اقدامات عملیاتی در مناطق عشایری می باشد .
پس از ایشان جناب سرهنگ هاشمی مسئول محترم بسیج کارمندان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی  ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل امور عشایر در تبیین جایگاه عشایر بعنوان مرزداران غیور استان در تامین امنیت و اقتدار ملی اظهار داشتند یکی از وظایف بسیج در دستگاه های دولتی ، ترویج و نهادینه سازی خدمت بی منت و ایجاد فضایی از خدمات اثر بخش در ادارات برای تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی جامعه هدف می باشد .
ایشان بیان داشتند امنیت ، اقتدار و تثبیت آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در قالب بسیج  شکل گرفته و بایستی آن را با تشکیل جلسات  حلقه های صالحین و برگزاری نشست های بصیرتی و معرفتی هر چه بیشتر تقویت و حفظ نمود .
ایشان از تلاشهای خالصانه و بسیجی وار مدیر کل امور عشایر استان و فرمانده پایگاه مقاومت نصر در راستای گشترس تفکر بسیجی قدردانی نمودند و ابراز داشتند ایجاد هجمه های فرهنگی توسط دشمنان اسلام و مسلمین موید این مطلب است که بایستی بسیجیان همیشه در صحنه با وحدت ، اتحاد و همدلی همیشگی سنگرهای بسیج را با نور ایمان و اعتقاد ، مستحکم و نورانی سازند تا دشمن نتواند روزنه ای برای القاء فرهنگ خود به کشورمان داشته باشد .
مسئول محترم بسیج کارمندان سپاه شهداء استان با اشاره به دیدگاه امام (ره) در خصوص بسیج اظهار داشتند بسیجی کسی است که در عمل علاقه خود را به پیشرفت و حفظ و گسترش اقتدار نظام اسلامی و شأن و حیثیت ملت مسلمان نشان دهد. یعنی بسیجی بودن معیار و ملاکی است که بر اساس آن میزان تعهد اعضای آن به اصول و آرمان های انقلابی سنجیده می شود. لذا بر این اساس سازمان بسیج کارمندان توانسته با برگزاری جلسات کارگروهای چهارگانه شورای عالی قشرو  تشکیل اتاق فکر، آسیب ها و مسائل و معضلات اجتماعی را احصاء و راهکارهای عملیاتی را با استفاده از ظرفیت و توان بسیج کارمندان ارائه نماید .
پس از ایشان جناب سرگرد صمدی فرمانده محترم حوزه 2 شهید باباساعی با اشاره به دیدگاه رهبر کبیر انقلاب اسلامی در خصوص بسیج اعلام داشتند حقيقتاً اگر بخواهيم مصداق كاملى از ايثار ، خلوص و فداكارى و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهيم، چه كسى سزاوارتر از بسيج و بسيجيان خواهند بود.
فرمانده محترم حوزه 2 شهید بابا ساعی با اشاره به عملکرد مطلوب پایگاه مقاومت نصر در تشکیل حلقه های شجره طیبه صالحین ابراز داشتند هدف ازعضویت در بسیج و تشکیل حلقه های صالحین ارتقاء سطح آگاهی بسیجیان در خصوص مسایل فرهنگی ، اجتماعی و ... جامعه و گفتمان سازی انقلابی در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری می باشد .
در پایان از زحمات سرکار خانم ملازاده مسئول نیروی انسانی پایگاه مقاومت نصر و عضو کارگروه بانوان و خانواده شورای عالی قشر با اهداء لوح و هدیه ای به رسم یاد بود تقدیر و قدر دانی گردید .
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554108
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat