ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2364  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان غربی : در سایه انقلاب اسلامی فاصله ای بین مردم و مسئولین وجود ندارد و مردم به راحتی می توانند مشکلات خود را بیان نمایند.

مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان غربی : در سایه انقلاب اسلامی فاصله ای بین مردم و مسئولین وجود ندارد و مردم به راحتی می توانند مشکلات خود را بیان نمایند.

 
 
 
در مورخه 19/11/96 مراسمی با حضور مهندس زینال زاده مدیرکل امور عشایر استان و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ساجدی نژاد نماینده ولی فقیه در جهادکشاورزی استان، بخشدار ایواوغلو و مسئولین استانی و شهرستانی در روستای عشایر نشین آغبلاغ ولدیان جهت بزرگداشت ایام الله دهۀ مبارک فجر و رسیدگی به مشکلات عشایر منطقه برگزار گردید.
در ابتدای مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ساجدی نژاد ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم شریف و شهید پرور روستای آغبلاغ ولدیان در جشن انقلاب به دستاوردهای انقلاب اشاره نموده و افزودند امنیت مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده و این امنیت را مدیون خون شهیدان و مردم انقلابی و عشایر مرزنشین هستیم.
ایشان افزودند قبل از انقلاب اسلامی افراد را با القاب و عناوین مختلفی صدا می زدند و این انقلاب اسلامی بود که احترام، عزت و آبرو به تمامی مردم اعطا نمود و افزایش سطح سواد در تمامی نقاط ایران یکی دیگر از دستاورد های انقلاب اسلامی بوده است.
نماینده ولی فقیه در جهادکشاورزی استان بیان داشتند حضور پرشور مسئولین و مقامات در دورافتاده ترین مناطق کشور جهت پاسخگویی به سوالات و رفع محرومیت زدایی و جلسات پرسش و پاسخ بین مردم و مسئولین یکی دیگر از فواید انقلاب اسلامی برای ملت عزیز ایران است.
مهندس زینال زاده در ابتدا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر افزودند در سایه انقلاب اسلامی فاصله ای بین مردم و مسئولین وجود ندارد و مردم به راحتی می توانند مشکلات خود را بیان نمایند.
وی افزودند به دلیل قرار گرفتن روستای آغبلاغ ولدیان در جاده ترانزیتی تبریز بازرگان پتانسیل بالایی برای پرورش شتر، بوم گردی و گردشگری وجود دارد. ایشان افزودند زنان عشایر، زنان زحمتکش و  پرتلاش هستند از زنان منطقه انتظار داریم در صندوق های خرد زنان مشارکت نمایند و از تسهیلات قرضالحسنه بهره مند شوند و با شرکت در نمایشگاهها، فراورده های تولیدی و صنایع دستی خود را به معرض نمایش و فروش قرار دهند.

 

گفتنی است در پایان مراسم ضمن بازدید از دستاوردها و تولیدات صندوق خرد زنان روستای آغبلاغ ولدیان و کلاس سوادآموزی هدایایی را به رسم یاد بود به سواد آموزان روستا از طرف دفتر نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان اهدا خواهد گردید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554192
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat