ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2324  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری دوره آموزشی " نقش حجاب در حفظ حریم خانواده "

برگزاری دوره آموزشی " نقش حجاب در حفظ حریم خانواده "

 

 

 

 دوره آموزشی " نقش حجاب در حفظ حریم خانواده " با حضور مهندس زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا قبله ای و مجموعه همکاران اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید.

ابتدا مهندس زینال زاده ضمن تبریک ایام الله دهۀ مبارک فجر افزودند حجاب زنان و مردان در جامعه یکی از مهمترین دستورات اجتماعی اسلام است که نقش عظیمی در حفظ بهداشت معنوی جامعه دارد، رعایت حجاب نه تنها امنیت روحی و روانی جامعه می باشد بلکه می تواند باعث تعالی علمی، فرهنگی و حتی اقتصادی یک ملت را تامین کند.
در ادامه دوره حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قبله ای به عوالم اشاره نموده و افزودند هفت عالم وجود دارد که انسان در آنها زندگی خواهد کرد که عبارتند از: 1- عالم زر 2- صلب پدر 3- رحم مادر 4- دنیا 5- برزخ 6- قیامت 7- بهشت و جهنم.
ایشان با اشاره به این مطلب که قدرت یک زن حیای اوست و کشف حجاب مادر تمامی مریضی ها است اظهار داشتند کشور ایران 5000 شهید در راه کشف حجاب تقدیم نموده و رضاشاه با به توپ بستن مسجد گوهرشاد مشهد نتوانست کشف حجاب نماید ولی الان اعتقادات و افکار ملت ایران را به توپ بسته اند و به راحتی می خواهند جوانان را به انحراف بکشند.
حاج آقا قبله ای در ادامه با اشاره بر عوامل پیدایش درد در جامعه بیان داشتند ظلم، وابستگی و رویا پروری جزء عواملی است که باعث درد و رنج در افراد می شود و تنها نسخه آرام بخش رفع درد عشق معنوی می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554193
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat