ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2323  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جلسه هم اندیشی مشکلات تسهیلات اعطایی به عشایر استان آذربایجانغربی

جلسه هم اندیشی مشکلات تسهیلات اعطایی به عشایر استان آذربایجانغربی

 
 
 
 
در مورخه 96/12/07 جلسه ای در سرپرستی شعب بانک کشاورزی استان آذربایجانغربی با حضور مدیرکل امور عشایر استان، مدیرعامل بانک کشاورزی استان و جمعی از روسای ستادی جهت حل مشکلات تسهیلات اعطایی عشایر برگزار گردید.
آقای مهندس شهدی مدیر عامل بانک کشاورزی استان ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل امور عشایر استان و مجموعه همکاران، با اشاره به تسهیلات ارائه شده به عشایر بیان داشتند از اینکه توانسته ایم با ارائه تسهیلات به عشایر در ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی خانوار های عشایری نقشی داشته باشیم بسیار خرسندیم و اظهار داشتند یکی از اهداف بانک کشاورزی تسهیل در تقویت و توسعه زیر ساخت های کشاورزی و دامی استان می باشد و قول مساعد دادند که در حد امکان همکاری لازم را در پرداخت تسهیلات عشایر و تشکلهای عشایری خواهند نمود.
در ادامه مهندس زینال زاده ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت های مدیرعامل بانک کشاورزی استان و همکاران محترم آن مجموعه بیان داشتند با توجه به اینکه عمده فعالیت های عشایر در حوزه دامداری و پرواربندی دام می باشد لذا با توجه به مشکلات متعدد عشایر در حوزه تامین نهادهای دامی و با وجود خشکسالی های اخیر، عشایر زیادی متقاضی استفاده از تسهیلات می باشند که انشاالله با تعامل و مساعدت های جنابعالی این امر میسر خواهد گردید.
مهندس زینال زاده افزودند 21 صندوق اعتبارات خرد زنان در استان آذربایجانغربی فعالیت می کنند که از این 21 صندوق فقط 6 صندوق موفق به دریافت وام 25 میلیون تومانی شده است مابقی صندوق ها به دلیل نداشتن ضمانت نتوانسته اند از این تسهیلات استفاده کنند یقیناً دستورات ارزشمند جنابعالی راهگشای این موضوع خواهد بود.
مدیرکل امور عشایر استان با اشاره به بهره برداری مناسب از تسهیلات مذکور و پوشش کامل زنجیره ارزش گوشت قرمز و گیاهان دارویی بیان داشتند منابع پرداختی باید در امر پرواربندی، تامین نهاده ها، کمک به افزایش تولید و بازاریابی و بازاررسانی مصرف شود.

در پایان جلسه درباره مشکلات تسهیلات اعطایی به تشکلها، صندوق های خرد زنان و عشایر بحث و گفت و گو گردید و مقرر گردید با هم افزایی هرچه بیشتر کارشناسان دو حوزه و بازدید میدانی از شعب بانک های کشاورزی مشکلات موجود از جمله تضامین بانکی عشایر و تشکل های عشایری و نحوه ضمانت های زنجیره ای اعضا صندوق اعتبارات خرد زنان مرتفع گردد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 کد خبر:  1554209
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat