ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2429  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


مراسم تجلیل از فعالان عفاف و حجاب در اداره کل امور عشایر استان برگزار شد

مراسم تجلیل از فعالان عفاف و حجاب در اداره کل امور عشایر استان برگزار شد

 

 

 

در مورخه 96/12/17 مراسمی با حضور مهندس زینال زاده مدیرکل امور عشایر استان، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ساجدی نژاد نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان و مجموعه همکاران اداره کل امور عشایر جهت تجلیل از فعالان عفاف و حجاب و فعالان در حوزه بسیج برگزار گردید.
در این مراسم ابتدا مهندس زینال زاده به فرموده پیامبر اکرم(ص) اشاره نموده و افزودند : " زنان خود را با پوشش اندام و جسم، از دیدار نامحرمان باز دارید، که زنان هرچه پوشیده‌تر باشند، سعادتمندتر هستند"
ایشان بیان داشتند با توجه به اینکه نقش زنان در جامعه بسیار پر رنگ بوده و حیاتی است سپس افزودند عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نمی باشد بلکه مردان جامعه نیز با حفظ عفت کلام خود می توانند تاثیر زیادی در بهبود عفاف و حجاب جامعه داشته باشند.
مدیرکل امور عشایر با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه بسیج در جامعه بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در جامعه تاکید و تصریح کردند: به منظور تحقق اهداف انقلاب نهادینه کردن فرهنگ بسیجی در بین آحاد جامعه، ضرورت دارد ایشان بیان داشتند بسیجیان در دوران دفاع مقدس نیز نقش مهم و حساسی داشتند و وظایف خود را به خوبی ایفا کردند.
حجت الاسلام والمسلمین ساجدی نژاد افزودند حجاب امری ظاهری و در ارتباط با جسم است و عفاف حفظ چشم، گوش، قلب و تمامی اعضا و جوارح از هرگونه خطا و گناه است و میتوان گفت که حجاب میوه عفاف است و عفاف ریشه حجاب می باشد.

 

گفتنی است در پایان با اهداء لوح و هدیه به رسم یاد بود از فعالان عفاف و حجاب و بسیجیان فعال اداره کل تقدیر و قدردانی گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 کد خبر:  1554230
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat