ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2314  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


22 اسفند روزی از جنس شهید

22 اسفند روزی از جنس شهید

 

 

 

در مورخه 96/12/22 مراسمی با حضور مهندس زینال زاده مدیرکل امور عشایر استان، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ساجدی نژاد نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان و مجموعه همکاران اداره کل امور عشایر به مناسبت روز 22 اسفند روز گرامی داشت شهداء در نماز خانه اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید.
در این مراسم ابتدا مهندس زینال زاده ضمن تقدیر و تشکر از حضور نماینده محترم ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان و مجموعه همکاران اداره کل امور عشایر بیان داشتند بزرگداشت مقام شهید تنها منحصر به یک روز نیست بلکه تمامی مسئولان و ملت جمهوری اسلامی ایران باید در راستای اعتلای مقام شهید و شهادت و فراگیری فرهنگ ایثارگری بکوشند.
ایشان با اشاره به سالروز فرمان مبارک حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تجلیل از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از خانواده ها ی شهداء در سخنانی اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدای گرانقدری دانستند که همه ما مدیون جانفشانی آنها هستیم.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ساجدی نژاد در سخنانی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل‌های آینده انتقال داده شود، افزودند: آن چیزی که می‌تواند کشور ما را در مقابل هجمه‌های بیگانگان مصون نگه دارد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

در پایان مراسمبا اهداء لوح و هدیه ای به رسم یاد بود از صبر، ایثار و شکیبایی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان شاغل در این اداره کل تقدیر و قدردانی گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 کد خبر:  1554231
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat