ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2191  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


تولید 190 هزارتن گوشت قرمز در سال توسط عشایر

تولید 190 هزارتن گوشت قرمز در سال توسط عشایر

 

 

 

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: 190 هزارتن گوشت قرمز در طول سال توسط عشایر تولید می شود که 25 درصد گوشت تولیدی کشور را شامل می شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در گردهمایی روسای امور عشایر شهرستانهای کشور در کرمانشاه اظهار داشت: عشایر مردمانی آزاده، غیرتمند، مولد و کم توقع و یار و یاور این سرزمین در طول تاریخ بوده و هستند.
 
وی افزود: وفاداری عشایر به انقلاب و جمهوری اسلامی یک نقطه عطف است که مصداق آن هم تقدیم ده هزار شهید و آزاده و جانباز برای دفاع از کشور و انقلاب است.
 
قندالی گفت: در سالهای اخیر در افزایش تولیدات و تنوع بخشی معیشت و افزایش درآمد و توانمندسازی عشایر اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.
 
رئیس سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: یکی از سیاست های ما اجرای طرح زنجیره تولید گوشت قرمز است که در این خصوص به دستاوردهایی رسیده ایم اما برای رسیدن به نقطه مطلوب راه زیادی باید طی کنیم.
 
وی گفت: در سالهای اخیر با کمک دولت و  مجلس 800 میلیارد تومان از منابع مختلف تسهیلات به عشایر پرداخت شده است و امسال هم 250 میلیارد تومان اختصاص می یابد.
 
قندالی افزود: از محل اعتبارات یک درصد صندوق توسعه ملی در دوسال گذشته حدود 400 میلیارد تومان به عشایر اختصاص یافته است.
 
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: امسال مجموع اعتبارات ملی سازمان امور عشایر 136 میلیارد تومان است که تاکنون 96 میلیارد تومان آن تخصیص داده شده است.
 
وی گفت: 90 دستگاه کامیون تانکر مجهز به همه تجهیزات از جمله cbs و 120 دستگاه ماشین کمک دار حمل تانکر تا دو ماه آینده به ناوگان آبرسانی عشایر افزوده می شود.
 
قندالی اظهار داشت: از محل اقدامات توسعه مناطق روستایی و عشایر حدود 400 میلیارد تومان به عشایر اختصاص می یابد.
 
رئیس سازمان امور عشایر خاطرنشان کرد: توسعه صنایع دستی، کشت گیاهان دارویی، گردشگری عشایر از طرح هایی است که در دستور کار این سازمان قرار دارد.
 
وی یادآور شد در حوزه فرهنگی نیز برای اولین بار دو طرح برای ارتقاء دانش، مهارت عشایر در هیات دولت تصویب و به استانها و دستگاه های مرتبط ابلاغ شد است.
 
قندالی در بخش دیگری از سخنانش گفت: روسای امور عشایر شهرستانها در خط مقدم خدمت رسانی به عشایر و اجرای کنند سیاستها و برنامه های ما در مناطق عشایری هستند.

 

رئیس سازمان امور عشایر تاکید کرد: حفظ کرامت عشایر بسیار مهم است و حق نداریم برای ارائه خدمات به آنان منت بگذاریم.


کد خبر:  1554422
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat