ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2199  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


امروزه انسجام مردمی مهمترین مولفه قدرت ملی است

امروزه انسجام مردمی مهمترین مولفه قدرت ملی است

 

 

 

به گزارش ایرنا حسینعلی امیری روز جمعه در آیین افتتاحیه جشنواره ملی عشایر در بخش کوهسار شهرستان سلماس، افزود: این اتحاد و انسجام مردمی، زیبایی ایران اسلامی را نیز روز به روز بیشتر جلوه می دهد.
وی اضافه کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه های بیشمار دشمنان به ویژه در حوزه اقتصادی بیش از گذشته به اتحاد و انسجام مردمی نیاز دارد.
وی همچنین عشایر را در مقابله با توطئه ها علیه کشور پیشتاز دانست و بیان کرد: هرگاه که ایران به حضور مردم در صحنه های مختلف نیاز داشته است، عشایر پیشرو و پرچم دار بوده اند.
معاون پارلمانی رییس جمهوری ادامه داد: این حضور در دوران قبل از انقلاب، پیروزی، دفاع مقدس، انتخابات، سازندگی و اقتصاد مقاومتی قابل مشاهده بوده است و همچنان ادامه دارد.
وی تاکید کرد: عشایر در پیروزی پرشور دکتر روحانی در انتخابات گذشته نیز نقش بسیار قابل توجهی داشتند و توانستند سهم خود را در راستای انتخاب دکتر روحانی به خوبی ادا کنند.
امیری سهم قابل توجه عشایر در تولید مواد پروتئینی و لبنیات مورد نیاز کشور را بسیار قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: به اهتمام دولت یک میلیارد و 500 میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی جهت اشتغال روستایی و عشایری اختصاص یافته است و عشایر باید از این فرصت بهره ببرند.

به گزارش ایرنا حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رییس جمهوری پیش از حضور در جشنواره ملی عشایر در آیین بهره برداری از 38 طرح آبرسانی روستایی آذربایجان غربی حضور یافت.

 

 کد خبر:  1554432
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat