ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2334  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جلسه شورای عشایر شهرستان اشنویه با حضور مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان اشنویه برگزار شد.

جلسه شورای عشایر شهرستان اشنویه با حضور مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان اشنویه برگزار شد.

 

 

 

جلسه شورای عشایر شهرستان اشنویه در مورخه 97/06/26 با حضور مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان اشنویه، رئیس اداره امور عشایر اشنویه، رئیس اداره منابع طبیعی اشنویه، رئیس شبکه بهداشت اشنویه، رئیس آموزش و پرورش اشنویه، اعضای شورای عشایری و عشایر غیور شهرستان اشنویه در فرمانداری شهرستان اشنویه برگزار شد.
زینال زاده مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی در این جلسه گفت: امسال 350 کیلومتر از ایل راه‌های استان مرمت و بازسازی شده که برای اجرای آن 7 میلیارد ریال هزینه شده است.
مهندس زینال زاده با اشاره بر 16 شهرستان عشایر نشین در استان آذربایجان غربی افزود در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به قشر عشایر شده بطوری که در سه سال گذشته از محل صندوق توسعه ملی 200 میلیارد ریال وام کم بهره 4 درصد با بازپرداخت 5 ساله جهت تولید گوشت قرمز و ارتقاء بهره وری به عشایر اعطاء گردیده همچنین 10 درصد از بحث وام اشتغال پایدار روستایی و عشایری در اختیار عشایر مولد استان قرار گرفته که توانسته ایم از 370 میلیارد ریال در حدود 30 میلیارد ریال جذب نماییم که امید است با مساعدت بانک و روانسازی قوانین و مقررات موجود در اعطای این تسهیلات، سهولت لازم انجام پذیرد.
وی افزود: در 32 ییلاق استان هم طرح‌های عشایری اجرا و 10 میلیارد ریال هم به همین منظور هزینه شده است.
در ادامه فرمانداری شهرستان اشنویه ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدیرکل امور عشایر استان و حاضرین محترم در جلسه افزود عشایر جزء ارزشمندترین اقشار جامعه هستند و همیشه حامی جامعه و جمهوری اسلامی ایران بوده اند.
ایشان با اشاره بر طرح های مورد نظر افزود هر طرحی که تصویب شود در شهرستان اشنویه به امید خدا و همت مسئولین صادق نظام جمهوری اسلامی ایران صددرصد اجرایی خواهد شد.
فرماندار شهرستان اشنویه در خصوص پروژه های مالیات بر ارزش افزوده بیان داشت اداره کل امور عشایر استان طرح های پیشنهادی را اعلام نماید تا هزینه لازم از سوی این فرمانداری برآورد و تامین گردد.

 

در پایان یک نفر به نمایندگی از عشایر شهرستان اشنویه به مشکلات عشایر از جمله آب شرب، ایل راه ها، سرویس های بهداشتی و ... اشاره نمود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554459
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat