ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2258  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


همایش اتحاد و همبستگی عشایر شهرستان نقده

همایش اتحاد و همبستگی عشایر شهرستان نقده

 

 

 

در مورخه 97/08/27 همایش اتحاد و همبستگی عشایر با حضور مدیرکل امور عشایر استان، فرمانده سپاه شهرستان نقده، امام جمعه شهرستان نقده، امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده، روسای ادارات و سران عشایر در حسینیه سپاه شهداء شهرستان نقده برگزار گردید.
 
در ابتدا فرمانده سپاه شهداء شهرستان نقده ضمن عرض خیر مقدم خدمت مسئولین استانی و شهرستانی و سران عشایر، ولادت حضرت محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت راتبریک عرض نموده و افزود خدا را شاکریم که امروز در جمع سران عشایر و عشایر غیور شهرستان نقده هستیم و می توانیم شاهد حضور گسترده غیور مردان عشایری باشیم.
 
فرمانده سپاه نقده بیان داشت امروزه چیزی که بر تن و پیکره دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی لرزه انداخته همین اتحاد و وحدت و حضور پر شور مردم و ملت در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی اعم از فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و ... است.
 
وی اظهار داشت دشمنان جمهوری اسلامی ایران هنوز نتوانسته اند مردم ایران را بشناسند و در محاسباتشان شناختی از مردم انقلاب اسلامی ندارند که این نیز یک لطف الهی است.
 
ایشان با اشاره بر سخنان رهبر انقلاب اسلامی افزود مردم ما مردم تاریخی هستند این اتحاد، همبستگی، وحدت، انسجام، ایثارگری و شهادت طلبی بر گرفته از دامان اسلام است.
 
پس از ایشان امام جمعه شهرستان نقده هفته وحدت و ولادت باشکوه امام جعفر صادق (ع) و ولادت منجی عالم بشریت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) را تبریک عرض نموده و افزود رهبر کبیر انقلاب اسلامی این هفته را هفته وحدت نام گذاری کردند برای اینکه هفته وحدت دشمن شکن و کمر شکن بود برای همه ی دشمنان انقلاب اسلامی که چشم دیدن سرافرازی مسلمانان ایران اسلامی را ندارند.
 
ایشان بیان داشت یکی از پایه های نظام دینی اتحاد، صفا و صمیمیت است و این کلمه در قالب بسیج نهادینه شده، بسیج یعنی همیشه در صحنه، ولایت مدار و رهبر انقلاب اسلامی این پایگاه را برگرفته از پیامبر اسلام نهاد تا این که کمر شکن برای منافقین داخلی و دشمنان خارجی باشد.
 
مهندس زینال زاده هفته وحدت، هفته بسیج و ولادت پر خیر و برکت پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت و افزود در دولت تدبیر و امید به عشایر توجه زیادی شده در تیرماه سال 94 اعتبار عشایر 500 میلیون تومان برای کل استان بود که سال 96 اعتبارات ما به 6 میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش یافته که این خود نشانه توجه بیش از پیش دولت به این قشر زحمت کش است.
 
ایشان بیان داشت کشور ما به تولید عشایر نیاز دارد بخصوص در این بازه زمانی، در استان آذربایجان غربی 45 هزار تن گوشت قرمز تولید می شود که 16 هزار تن را عشایر تولید می کنند.

 

وی افزود ما خدمتگذار مردم هستیم و خوشبختانه در حکومت جمهوری اسلامی بین مردم و مسئولین فاصله ای وجود ندارد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554524
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byANAJ