ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2240  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره امور عشایر شهرستان خوی برگزار گردید

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره امور عشایر شهرستان خوی برگزار گردید

 

 

 

در مورخه 97/08/30 مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره امور عشایر شهرستان خوی با حضور مدیر کل امور عشایر استان، فرماندار شهرستان خوی، بخشدار مرکزی، مدیر جهاد کشاورزی، رئیس اداره منابع طبیعی و روسای ادارات شهرستان خوی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوی برگزار گردید.
 
مهندس زینال زاده در این مراسم از زحمات و تلاش های چندین ساله آقای مهندس ولی زاده تقدیر و تشکر نموده و برای آقای مهندس انوری به عنوان سرپرست جدید اداره امور عشایر شهرستان خوی آرزوی موفقیت نمود ایشان افزود امیدواریم آقای مهندس انوری بتواند از ظرفیت ها و پتانسیل های مناطق عشایری به نحو مطلوب استفاده نموده و خدمات اثر بخشی برای این جامعه مولد انجام دهد.
 
در ادامه آقای عابدی فرماندار شهرستان خوی از زحمات آقای ولی زاده رئیس سابق اداره امور عشایر شهرستان خوی جهت خدمت در مناطق عشایر تقدیر و تشکر نموده و برای آقای انوری آرزوی توفیق نمود.

 

در این مراسم با اهداء لوح و هدیه ای به رسم یاد بود از طرف اداره کل امور عشایر استان از زحمات و تلاش های صادقانه مهندس ولی زاده تقدیر و تشکر گردید و حکم انتصاب آقای انوری اعطا گردید.
 
گفتنی است آقای مهندس انوری با مدرک کارشناسی عمران پیش از این سمت معاونت اداره امور عشایر شهرستان خوی را عهده دار بوده و فرزند شهید بزرگوار عباسعلی انوری می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554525
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat