ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2192  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


20میلیارد ریال به عمران مناطق عشایری آذربایجان غربی اختصاص می یابد.

20میلیارد ریال به عمران مناطق عشایری آذربایجان غربی اختصاص می یابد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از خبرگزاری ایرنا محمدمهدی شهریاری عصر روز سه شنبه در جلسه شورای عشایری آذربایجان غربی افزود: این مبلغ باید برای توسعه مناطق عشایر نشین هزینه شود و دستگاه های اجرایی موظف هستند بر اجرای امور نظارت داشته باشند.
 
وی ادامه داد: تقویت عشایر، رونق تولیدات، بهبود سطح رفاه و گسترش فعالیت های این قشر از اولویت های دولت و مسوولان استانی و کشوری است.
 
وی بیان کرد: مناطق عشایرنشین آذربایجان غربی جلوه های زیبایی از طبیعت دارند و می توان از این ظرفیت برای توسعه صنعت گردشگری در استان بهره لازم را برد.
 
وی اضافه کرد: تاکنون اقدام موثری برای توسعه صنعت گردشگری عشایری صورت نگرفته و این صنعت در مقایسه با استان های دیگر مغفول مانده است.
 
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در برخی مناطق مرزی خطر انفجار مین عشایر را تهدید می کند، گفت: مسوولان مربوطه تلاش کنند تا نقاط خطرخیز را شناسایی و اقدامات لازم را اعمال کنند.
 
شهریاری با بیان اینکه 40 درصد جامعه عشایری آذربایجان غربی بی سواد هستند، ادامه داد: بی سوادی از مهمترین معضلات بوده و باعث پایین ماندن شاخص های توسعه در استان می شود.
 

 

وی افزود: آموزش و پرورش باید در اسرع وقت نسبت به بالابردن شاخص ها اقدام کند تا بی سوادی در جامعه آذربایجان غربی به کمترین میزان خود برسد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554579
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat