ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2136  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جلسه بررسی و حل مشکل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده

جلسه بررسی و حل مشکل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده

 

 

 

در مورخه 97/11/13 جلسه ای با حضور مدیر کل امور عشایر استان مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها، سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان در محل اداره کل امور عشایر جهت بررسی و حل مشکل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده تشکیل گردید.
 
آقای زینال زاده ضمن خوش آمد گویی و تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار نمودند سهم اعتبارات ارزش افزوده امور عشایر به صورت جدا گانه بر اساس جمعیت عشایری و متمایز از سهم روستایی دارای دهیاری و یا فاقد دهیاری توسط سازمان امور مالیاتی تقسیم می شود در حالیکه برداشت فرمانداری ها اینگونه است که سهم مناطق عشایری در داخل روستا های فاقد دهیاری اعلام گردیده وفقط به روستا های عشایری فاقد دهیاری تعلق می گیرد. همچنین بعضی از فرمانداری ها اظهار می نمایند که جمعیت عشایری در ابلاغ هایی که از دفتر امور روستایی استانداری اعلام می شود صفر در نظر گرفته شده و از ارزش افزوده سهمی ندارند و این در صورتی است که طبق آمار سرشماری 87 و تقسیم بندی سازمان امورمالیاتی بغیر از شهرستان تکاب بقیه شهرستان ها عشایر نشین می باشند.
 
در ادامه جناب آقای خدرلو مدیر کل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بیان داشتند که جهت شفاف سازی هرچه بیشتر موضوع فرمت درخواست خود را جهت تکمیل به سازمان امور مالیاتی ارسال نماید.

 

همچنین جناب آقای کوماسی سرپرست اداره کل امور مالیاتی بیان داشت که اطلاعات را در قالب فرمت ارسالی از دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تکمیل و ارسال نماید. تا ادارات ، نمایندگی و رابطین امور عشایر هرچه سریعتر پروژه های خود را با هماهنگی معاونت توسعه و عمران اداره کل امور عشایر به فرمانداری ها جهت تصویت در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها ارائه دهند.
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554675
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat