ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2157  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


خودکفایی گوشت قرمز با حمایت از عشایر امکان پذیر است

خودکفایی گوشت قرمز با حمایت از عشایر امکان پذیر است

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، هادی قوامی در گردهمایی مدیران تشکل ها و مسوولین امور عشایر کشور در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه نیاز کشور به گوشت قرمز 900 هزار تن است و 800 هزار تن آن در داخل تولید می شود، افزود: اگر ازعشایر حمایت کنیم می توانند 100 هزارتن کمبود تولید گوشت قرمز کشور را  تولید و جشن خودکفایی در گوشت قرمز را بگیریم.
وی اظهار کرد: زنجیره تولید گوشت قرمز یکی از کارهای بزرگی است که سازمان امور عشایر با فراهم شدن زمینه های مادی آن انجام می دهد.
 قوامی گفت: با ظرفیت های بسیار خوبی که ایجاد شده است باید به گونه ای عمل کنیم تا تولیدات عشایر از سیاه چادر تا بازار مصرف بدون واسطه برسد.
رئیس فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عده ای در تلاش بودند اتحادیه تعاونی عشایری را حدف کنند اما ما در مجلس مقاومت کردیم و نگذاشتیم این کار اتفاق بیافتد.
وی گفت: منبعی بعنوان مالیات بر ارزش افزوده برای عشایر در مجلس تصویب شد تا برای انجام پروژه های آبرسانی و راه سازی و ... در مناطق عشایری هزینه شود.
قوامی با اشاره به اینکه عشایر ده هزار شهید تقدیم انقلاب کرده اند، اظهار داشت: امروز در مجلس شورای اسلامی حکمی گذاشتیم ‌تا ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در بودجه ۹۸ برای اجرای ده هزار پروژه عشایری به نام ده هزار شهید عشایری توسط بسیج سازندگی بعنوان یادمان  شهدای در مناطق عشایر کشور اجرا شود.
رئیس فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم این اعتبار را دائمی کنیم و به ۱۰۰ میلیارد تومان برسانیم تا به اسم هر شهید عشایری یک پروژه در مناطق عشایری انجام دهیم.

 

وی گفت: زندگی قرن ۲۱ طلب می کند فن آوری را بگونه ای وارد زندگی عشایر کنیم که این نوع زندگی حفظ شود.
 
 
 


کد خبر:  1554806
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat