ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 297  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری جلسه شورای عشایر در شهرستان پیرانشهر

برگزاری جلسه شورای عشایر در شهرستان پیرانشهر

 

 

اولین جلسه هماهنگی، هم اندیشی و ساماندهی کوچ عشایر در مورخه 98/02/18 پیرامون دو موضوع کوچ عشایر و مبارزه با قاچاق دام، با حضور مدیرکل امور عشایری استان آذربایجانغربی، فرماندار پیرانشهر، دادستان شهرستان، بخش داران و فرماندهی محترم نیرو های نظامی و انتظامی، مدیر جهاد کشاورزی و نیز نمایندگان عشایر و تعاونی ها و اتحادیه عشایری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
در این جلسه مدیر کل امور عشایر استان ضمن تبریک ماه پرفیض و برکت رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تقدیر و تشکر از فرماندار محترم شهرستان پیرانشهر در خصوص برگزاری جلسه شورای عشایری شهرستان اظهار داشت.
 
 
هدف از تشکیل جلسات شورای عشایری هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی در راستای ارائه خدمات موثر به جامعه عشایری می باشد .
 مهندس زینال زاده با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های عشایر و مناطق عشای خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولین استانی جهت افزایش راندمان تولید توسط این قشر زحمت کش شدند.
و اعلام نمودند دستگاه های اجرایی باید با توجه به آمار عشایر نسبت به ارائه خدمات مطلوب به آنان در حوزه ی کاری خود اهتمام جدی را معمول دارند.
ایشان به لزوم استفاده عشایر از ظرفیت های مناطق ییلاقی در مناطق زرد و قرمز که دارای علوفه بسیار مناسبی هستند از مسئولین امنیتی و نظامی خواستند هماهنگی های لازم را جهت استفاده از این ظرفیت برای عشایر را فراهم نمایند.
آقای مهندس زینال زاده از مسئولین امر مخصوصاً منابع طبیعی ، دامپزشکی و جهاد کشاورزی با توجه به فرصت اندک باقی مانده به کوچ عشایر خواستند نسبت به انجام وظایف سازمانی خود در قبال عشایر اقدام نمایند مخصوصا واکسیناسیون قبل از کوچ و پلاک کوبی به موقع به دام عشایر جهت موجبات تسریع در روند کوچ را فراهم آورند.

 

در ادامه ترابی فرماندار شهرستان پیرانشهر ضمن خیر مقدم حاضرین جلسه و تقدیر و تشکر از هماهنگی ستاد کوچ عشایر،به موضوع اهمیت عشایر بعنوان مرزداران واقعی کشور و جایگاه آنان در تولید ، مطالبی را پیرامون حفظ امنیت مرزها و تسهیل کوچ عشایر بیان نمودند.
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554816
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat