ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2124  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


دیدار مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان غربی با معاونت سازمان و مدیرجهادکشاورزی شهرستان مهاباد جهت بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان مهاباد.

دیدار مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان غربی با معاونت سازمان و مدیرجهادکشاورزی شهرستان مهاباد جهت بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان مهاباد.

 

 

 

در مورخه 98/02/30 آقای مهندس زینال زاده مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان غربی به همراه مسئول امور تعاونیها و اعضای هیات مدیره تعاونی عشایری گولان مهاباد در دیدار با معاونت سازمان و مدیر جهادکشاورزی شهرستان مهاباد آقای مهندس ایمانیان به بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان پرداختند.
در این دیدار مدیرکل محترم امور عشایر استان درباره افزایش سرمایه اعضای تعاونیهای عشایری و اهمیت برنامه های آموزش و ترویج برای بهره برداران عشایر با تاکید بر اصول تغذیه دام و اصلاح نژاد دام عشایر و حرکت به سمت دوقلو زایی و چند قلوزایی دام در جهت افزایش راندمان تولید و درآمد خانوارهای عشایر توضیحاتی ارائه نمودند.
ایشان جهت تحقق این موضوع از مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد درخواست پیگیری تسهیلات تبصره 18 برای اخذ تسهیلات با پروانه چرا و دفترچه عشایری از طریق سازمان جهاد کشاورزی استان جهت پرواربندی دام سبک توسط عشایر به منظور افزایش تولید گوشت قرمز شدند.
مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت ضمن توضیح عملکرد شرکت به بیان مشکلات از جمله نبود انبار علوفه دامی و مشکلات زمین جهاد آباد را مطرح نمودندکه مدیر محترم جهاد کشاورزی شهرستان قول همکاری و پیگیری موضوع را دادند.

 

مدیر جهاد کشاوری شهرستان مهاباد ضمن خیر مقدم به حاضرین جلسه با اشاره به پتانسیل های شهرستان مهاباد و تعداد و جایگاه های عشایری در این شهرستان خواستار ارتقاء سطح سازمانی امور عشایر از رابط به نمایندگی عشایر جهت ارائه خدمات هرچه بیشتر به عشایر غیور شهرستان را شدند.
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1554821
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat