ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 266  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


رئیس سازمان امور عشایر ایران در گردهمایی مدیران ستادی و استانی گفت: عشایر ولی نعمت ما هستند و مقاوم ترین قشر در برابر تحریم ها و فشارهای اقتصادی هستند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در گردهمایی مدیران ستادی و استانی گفت: عشایر ولی نعمت ما هستند و مقاوم ترین قشر در برابر تحریم ها و فشارهای اقتصادی هستند.

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در گردهمایی مدیران ستادی و استانی امور عشایر کشور که در شهرستان دماوند در حال برگزاری است، اظهار داشت: عشایر یک جامعه خودکار و پویا است که دائم چرخ تولید توسط این مردم می چرخد.
وی افزود: عشایر مقاوم ترین قشر در برابر تحریم ها هستند, یک جامعه ارزشمند که برای روزهای سخت کشور بسیار موثر هستند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران بیان کرد: عشایر 15 سال در خشکسالی بودند و امروز علیرغم طوفان های عجیب و غریب اقلیمی که پیش آمده همچنان سرپا هستند.
قندالی گفت: امروز همه شرایط و ابزارها فراهم است و یک فرصت استثنایی در دستان ما است و باید از این فرصت استثنایی بیشترین بهره را ببریم.
وی تصریح کرد: ما باید توان خودمان را باور داشته باشیم و از همه توانمان برای خدمت با جامعه عشایری استفاده کنیم.
رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: یکی از مجموعه هایی که بسیار خوب و روان در سطح کشور کار می کنند مجموعه ساختاری سازمان امور عشایر ایران به معنای عام و تشکل های عشایری است.
قندالی افزود: یکی از فرصت هایی که برای عشایر ایجاد شده مقطع کنونی است و باید این فرصت ها را به فعالیت های نهادینه شده و مستمر برای آیندگان تبدیل کنیم.

 

وی گفت: سختی هایی که این چند سال کشیدیم در حال تبدیل شدن به موقعیت های خوب شده است که در همینجا از زحمات همه همکاران ستادی و استانی تشکر می کنم.
 


کد خبر:  1554920
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat