ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 265  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


معاون سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: باید تعاونی های مسکن در امور عشایر استان ها فعال شوند و زمین هایی که می توان برای تامین مسکن همکاران استفاده کرد را شناسایی و پیگیری کنند.

معاون سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: باید تعاونی های مسکن در امور عشایر استان ها فعال شوند و زمین هایی که می توان برای تامین مسکن همکاران استفاده کرد را شناسایی و پیگیری کنند.

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، گردهمایی دو روزه مدیران ستادی و استانی امور عشایر کشور به میزبانی مدیریت امور عشایر استان تهران 8 و 9 مرداد ماه در مجتمع برف آبعلی شهرستان دماوند برگراز شد.
معاون توسعه مدیریت منابع سازمان امور عشایر ایران در این گردهمایی با تشریح فعالیت های این معاونت و واحدهای زیرمجموعه، در سخنانی اظهار داشت: در اعمال ماده 59 قانون الحاقی به وزارت جهادکشاورزی در خصوص اسکان عشایر، 20 درصد هزینه زمین های واگذاری شده در 5 قسط دریافت و به بهره برداران واگذار شود.
بهرام مبراخورلی تاکید کرد: باید تعاونی های مسکن در امور عشایر استان ها فعال شوند و زمین هایی که می توان برای تامین مسکن همکاران استفاده کرد را شناسایی و پیگیری کنند.
وی گفت: رویداد سیل در ابتدای سالجاری بسیار سخت و متاثرکننده بود و از نظر انسان دوستی وظیفه ما است که به همکارانی که بویژه در استان لرستان دچار آسیب و خسارت شده اند کمک کنیم.
معاون سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اینکه فروشگاه پایین ساختمان سازمان فضایی مناسب برای عرضه تولیدات عشایر است، بیان داشت: اتحادیه های عشایری می توانند از این فضا بعنوان فروشگاه برای فروش محصولات تولیدی عشایر استفاده کنند.
در ادامه این نشست مدیرکل دفتر برنامه و بودجه، مدیرکل دفتر فنی آوری اطلاعات، ذیحساب و مدیر امور مالی، و مدیر امور اداری  (واحدهای زیرمجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر) فعالیت ها و عملکرد مجموعه خود را گزارش دادند.
بر اساس این گزارش، همچنین در این گردهمایی معاون اداره کل اعتبارات بانک کشاورزی که مدعو این گردهمایی بود در سخنانی با تشریح فعالیت های این بانک در خصوص پرداخت تسهیلات به عشایر اظهار داشت: بانک کشاورزی در سال 96 یکهزار و 104 میلیارد ریال تسهیلات به 9 هزار و 397 نفر از عشایر کشور پرداخت کرده است.

 

آقایی ادامه داد: در سال 96 نیز یکهزار و 904 میلیارد ریال در قالب 9 هزار و 705 فقره تسهیلات به جامعه عشایری کشور از سوی بانک کشاورزی پرداخت شده است.
 
 
 


کد خبر:  1554922
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat