ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2184  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جلسه شورای اداری با حضور آقای مهندس نصیری مدیر اموراداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران

جلسه شورای اداری با حضور آقای مهندس نصیری مدیر اموراداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران

 

جلسه شورای اداری با حضور آقای مهندس نصیری مدیر اموراداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران، آقای مهندس بهادری سرپرست اداره کل امور عشایر استان، خانم مهندس غفاری رییس کارگزینی سازمان امور عشایر ایران و روسای ادارات ستادی و شهرستانی در مورخه 98/07/17 ساعت 10صبح در دفتر جلسات اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید
در این جلسه ابتدا آقای مهندس بهادری ضمن خیر مقدم به میهمانان عزیز و تقدیر و تشکر از حضور اثر بخش و امعان نظر و حسن نیت آقای مهندس نصیری به وضعیت اداری و رفاهی کارکنان با اشاره به سیمای عشایر استان بیان داشتند استان آذربایجان غربی با دارا بودن 15599 حانوار عشایری و قریب به 104 هزار نفر جمعیت سومین استان عشایر نشین کشور محسوب می گردد که با دارا بودن قریب به دو میلیون واحد دامی 25 درصد از تولیدات گوشتی و فراورده های دامی استان را تامین می کنند.
وی ادامه اداد عشایر استان آذربایجان غربی با در اختیار داشتن 6/1 میلیون هکتار اراضی مرتعی حدود 67000 هزار تن محصول زراعی  و 88 هزار تن محصول باغی و 82 هزار تن علوفه تولید می کنند و با تولید 42810 متر مربع تولید صنایع دستی داری و غیر داری رتبه برتر کشوری را در زمینه تولید صنایع دستی به خود اختصاص داده اند.
سرپرست اداره کل امور عشایر استان با اشاره بر چارت تشکیلاتی اداره کل امور عشایر استان بیان داشتند اداره کل امور عشایر استان با دارا بودن 7 اداره شهرستانی و 3 نمایندگی و 6 رابط به جامعه عشایری ارایه خدمت می نمایند و توانسته با امکانات محدود در زمینه منابع انسانی و سایر امکانات و تجهیزات فنی و خدماتی، اقدامات موثری را در زمینه عمرانی و ارایه تسهیلات کم بهره به جامعه عشایری انجام دهد.  
در ادمه هر یک از روسای ادارات ستادی و شهرستانی سوالاتی را در خصوص امکانات رفاهی، سختی کار، مسیر ارتقاء شغلی و تبدیل وضع همکاران قراردادی و... بیان داشتند.
آقای مهندس نصیری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران در ارایه خدمات به جامعه عشایری بیان داشتند عشایر نماد و جلوه اقتصاد مقاومتی هستند که تاثیرات اثر بخشی را در تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می نمایند که علاوه بر نقش موثر  این جامعه مولد در عرصه تولید میتوان به نقش غیر قابل انکار آنان در امنیت کشور و نهادینه سازی مقوله فرهنگی اشاره داشت و در قالب پدافند غیر عامل خدمات موثری را ارایه می نمایند و با کمترین امکانات بیشترین تاثیر را در تمام عرصه های اقتصادی و فرهنگی و... ایفا می نمایند.
مدیر امور اداری و رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران با اشاره توانمندسازی نیروی انسانی بیان داشتند سرمایه هر کشور و سازمانی نیروی انسانی آن سازمان می باشد که نقش بسیار مفیدی را در تحقق اهداف سازمانی و رفع نیازهای جامعه هدف ایفا می نماید لذا بایستی با برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی بتوانیم دانش و مهارت همکاران را در این خصوص ارتقاء بخشیم.
 
 
 
 
 
 
 

 

ایشان در ادامه با اشاره بر چارت تشکیلاتی و سیمای عشایر کشور به سوالات همکاران پاسخ داده و بحث و تبادل نظر لازم انجام گرفت.

 کد خبر:  1555027
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byANAJ