نسخه چاپی خبر


 


 تجدید میثاق مدیر کل امور عشایر استان و همکاران آن مجموعه با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

تجدید میثاق مدیر کل امور عشایر استان و همکاران آن مجموعه با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

 

مدیر کل امور عشایر استان آذربایجان غربی و کارکنان خدوم آن مجموعه با حضور در مزار شهداء در هفته دولت با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند
همزمان با سالروز شهادت مظلومانه شهیدان رجائی و باهنر و آغاز هفته دولت استاندارمحترم ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیر کل امور عشایر استان و سایر مسئولان استانی در مزار شهدای آذربایجان غربی استان حضور یافتند و با آرمانهای مقدس امام راحل و شهداء جلیل القدر تجدید میثاق کردند.
استاندار آذربایجان غربی در آیین عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا که در نخستین روز از هفته دولت با حضور مدیران دستگاههای اجرایی در مزار شهدای باغ رضوان ارومیه برگزار شد، اظهار داشتند: روند دفاع از اعتقادات مقدس ملت ایران که برگرفته از آرمان های دین مبین اسلام و مکتب امام راحل است، تا سالیان طولانی، تعطیل شدنی نیست.
مهندس سعادت اعلام داشتند: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با ایمان راسخ پای در عرصه دفاع از اعتقادات گذاشتند و در این مسیر جان خود را فدا کردند و ما نیز پیرو راه آنها هستیم . عزت و توسعه روزافزون ملت ایران اسلامی نیز با این اعتقادات و باورهای دینی و اسلامی گره زده شده است.
استاندار آذربایجان غربی افزودند: ما میثاق می بندیم که راه شهدا را با تمام توان ادامه دهیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دست برنداریم.
آقای مهندس سعادت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند و بیان داشتند: امام راحل با وجود شهادت پیاپی مسئولان و فرزندان نظام در سال های ابتدایی انقلاب، امید را در دل مردم ایران زنده نگهداشتند که امروز نیز وظیفه ما، زنده نگهداشتن امید در دل مردم و بیان دستاوردهای انقلاب به نسل جوان است.
در پایان این مراسم مدیر کل امور عشایر استان و مسئولان استانی با نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشتند.
 
22222