نسخه چاپی خبر


 


 مراسم گراميداشت سالروز ورود حضرت امام (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر در مصلی ارومیه برگزار شد

مراسم گراميداشت سالروز ورود حضرت امام (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر در مصلی ارومیه برگزار شد

 

 

 مراسم گراميداشت سالروز ورود حضرت امام خميني (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر در مصلی امام خمینی(ره) ارومیه برگزار شد.

صبح امروز همزمان با دوازدهم بهمن ماه و نخستین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، مراسم گراميداشت سالروز ورود حضرت امام خميني (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل امور عشایر استان، مدیران و مسئولان و همچنین مردم همیشه در صحنه و انقلابی ارومیه در مصلی امام خمینی(ره) ارومیه برگزار شد.
به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان آذربایجان غربی:
حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این مراسم با بیان این که خداوند نیز در قرآن کریم ایام پیروزی حق بر باطل را ایام ا.. می نامد گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی نیز به عنوان ایام ا.. مطرح است چرا که در این دهه بود که مردم با تکیه بر قدرت ایمان و توکل بر خدا رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را سرنگون کردند و ما باید این ایام را همواره گرامی بداریم. وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پبروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی توانسته است حدود چهل سال در مقابل تمام هجمه های دشمنان ایستادگی کند و راه پر افتخار خود را با قدرت ادامه دهد. حسینی افزود: دشمنان انقلاب امروز خود اقرار می کنند ما نتوانستیم مقابل جمهوری اسلامی ایران بایستیم و امروز شاهد هستیم که این انقلاب به عنوان یک الگوی برتر و شاخص در منطقه و جهان مطرح است. وی ادامه داد: به گفته رهبر معظم انقلاب، نهضت انقلاب اسلامی توانست آمریکا را نه تنها از کشور بلکه از منطقه خارج کند. عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: فرهنگ انقلاب و تفکر انقلابی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اقصی نقاط جهان صادر شده است و اینها همه له برکت انقلاب اسلامی است. حسینی افزود: رمز بقای انقلاب و گذر از همه فتنه ها و پیچ های مختلف تبعیت از رهبر معظم انقلاب است.
 
 
 
 
 
 
 
 
22222