نسخه چاپی خبر


 


 بررسی موضوع ارزش افزوده در مناطق عشایری با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران

بررسی موضوع ارزش افزوده در مناطق عشایری با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی ، جلسه بررسی موضوع ارزش افزوده در مناطق عشایری صبح امروز با حضور قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران و هیات همراه، حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، در سالن جلسات اداره کل امور عشایر استان برگزار شد.
 
حسینی به اعلام دقیق سهم عشایر از ارزش افزوده به فرمانداران تاکید کرد و افزود : سازمان مدیریت و برنامه ریزی سهم بهره‌مندی عشایر از ارزش افزوده را اعلام نمایند تا بتوانیم با همکاری ادارات امور عشایر خدمات مطلوبی را در مناطق عشایری انجام دهیم.         
 
رئیس سازمان امور عشایر ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه استان آذربایجان غربی به عنوان چهارمین استان عشایری کشور ، یکی از استان‌های شاخص کشور به حساب می آید ، افزود : عشایر استان معمولا در یک شهر زندگی می‌کنند و همه در حال تولید هستند لذا ضروریست با تامین امکانات و ارائه خدمات لازم به جامعه عشایری، شرایطی را فراهم نماییم تا از لحاظ اقتصادی و هم امنیتی به ما کمک نمایند .

 

قندالی افزود : در راستای بهبود وضعیت معیشت عشایری و ارایه خدمت به عشایر مولد و زحمت کش استان قول مساعد 3 دستگاه تانکر آبرسان و 3 دستگاه خودرو کمکدار به اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی را داد.
 
 
 
 
 
22222