ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
yahag
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2130  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


معاون وزیر بهداشت: هیچ محدودیتی برای ایجاد خانه های بهداشت سیار عشایری نداریم

معاون وزیر بهداشت: هیچ محدودیتی برای ایجاد خانه های بهداشت سیار عشایری نداریم

 

 

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بهورزهای عشایری از میان خود عشایر استخدام می شوند و هیچ محدودیتی بر اساس دستورالعمل ها برای ایجاد و راه اندازی خانه های بهداشت سیار عشایری و جذب نیروی انسانی به عنوان بهورز و ماما نداریم.
کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران روز دوشنبه اول مهر با معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی عشایر گفتگو و تبادل نظر کرد.
علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نشست با بیان اینکه مشکلات بهداشت و درمان عشایر صرفاً با راه اندازی خانه های بهداشت برطرف نخواهد شد، تاکید کرد: ارائه خدمات به جامعه عشایری باید به صورت جامع دیده شود.
وی با اشاره به اهمیت مولفه های اجتماعی مؤثر بر سلامت، افزود: همه دستگاه ها باید دست به دست هم دهند و با همکاری هم خدمات لازم را به عشایر کشور ارائه دهند.
رئیسی بیان داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمادگی دارد تا بر اساس تفاهمنامه با سازمان امور عشایر ایران خدمات بهداشتی ویژه ای را به عشایر ارائه دهد.

 

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه عشایر انسان هایی مظلوم و قدردان هستند، افزود: جمعیت عشایری کشور همانند جمعیت شهری و روستائی نیاز به آب شرب سالم و بهداشتی، حمام و سرویس بهداشتی دارند و باید این امکانات را برای آنان فراهم کنیم.


کد خبر:  1554992
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byAtorpat